Titanic II (2010) odpad!

Taky jsem čekala spíše pokračování, ale opakovanej scénář, to je tragédie... jak může někdo natočit po veleúspěšném Titanicu tuto hrůzu - nechápu...

Paranormal Activity (2007)

Musím podotknout, že jsem se dlouho bála na tento film podívat. Teď si říkám proč. Strašidelný byl až samotný závěr, ale přestože jsem možná čekala něco víc, film mě nezklamal. Napětí se mě drželo po celou dobu filmu, takže to vlastně svůj účel splnilo :)

Čtyři slunce (2012)

Film sám o sobě je dost depresivní. Sama nevím, co mě přinutilo dát 4*, ale shlédnout film a za pár dní zapomenout o čem byl, se mi stává bohužel u většiny dnešních filmových děl, proto vždy ocením, když ve mě samotný příběh něco zanechá... Něco, o čem člověk může přemýšlet, nebo nad čím se alespoň pozastaví a na chvilku se zamyslí... A přesně to se tady panu režisérovi povedlo.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Pohádkově zpracovaná realita dnešního světa. Škoda jen, že i ve skutečnosti neexistují pohádkové konce, neboť ne vždy pravda a láska vítězí...

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Jako Češka se na to možná budu dívat jiným pohledem, než Slováci, což je i jeden z důvodů, proč hodnotím tento pořad velice pozitivně. Čtveřice aktérů objevuje krásy Slovenska a tím, nám neznalcům těchto krajin, pomáhá poznávat významná slovenská města a jejich tradice. Vše je protknuto partičkovským humorem, což já, jako velká fanynka Partičky, nemůžu ohodnotit jinak než pěti hvězdičkami. Pokud se tedy chcete příjemně odreagovat, pokochat slovenskou kulturou a k tomu všemu se i zasmát, určitě doporučuji ;)

Dámský krejčí (2012) (divadelní záznam)

Opravdu nečekaně vtipné od začátku do konce, herecké výkony excelentní. U mě se řadí mezi TOP divadelní hry :)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Asi bych se o tomto filmu rozepsala více, neboť ve mně vzbudil obrovské množství rozporuplných pocitů, ale v podstatě už vše bylo řečeno. Jen chci dodat, že mě po celou dobu sledování provázel úžasný pocit napětí, co přijde dál... prostě a jednoduše, velmi zajímavý film...

Vendeta (2011)

Podle mě docela nedoceněný film. České filmy bývají buď zajímavé a upoutají od začátku do konce, nebo jde o úplný propadák. Doposud jsem viděla málo českých filmů, které by mě opravdu zaujaly, a když už, jednalo se vždy o romantiku nebo komedii. Proto mě překvapilo, že tento film se zcela vymyká dosavadním "tradicím". Buď se jím zkrátka necháte strhnout hned na začátku a hltáte ho až do konce, nebo ho po pár minutách vypnete. Já naštěstí patřím k té první skupině lidí. Přes svojí "drsnost" mě svým způsobem uchvátil a rozhodně je to typ filmu, který bych mohla vidět i víckrát. Shlédnout alespoň jednou ho ale každému doporučuji.

Žena v černém (2012)

To mi zas jednou stály všechny chlupy na těle! Opravdu povedený horor. Trochu jsem se bála, že budu mít v tomto žánru problém s hlavním hrdinou, neboť mám Daniela Radcliffa zaškatulkovaného v Harry Potterovi, ale nakonec to bylo přesně naopak. Roli ztvárnil na můj vkus dokonale! Ve filmu je navíc pár krásných "lekaček", takže kdo má rád tento typ filmů, vřele doporučuji :)

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Čekání se vyplatilo, film mě ani omylem nezklamal. Z hereckých výkonů musím vyzdvihnout především Ondru Sokola, ten roli homosexuála ztvárnil opravdu na výbornou a co slovo, to perla! :) Dále mě překvapil Vojta Kotek, kterého obvykle příliš nemusím, a o Ivaně Chýlkové je zbytečné se zmiňovat, ta hraje výborně vždy. Film má příběh, vtip, ale i smutné chvilky, zkrátka vše, co má mít. Velká pochvala Alici Nellis!