VALL-I (2008)

WALL-E mě neuvěřitelně dostal. Je to prostě film protknutý emocemi, člověk se i zasměje, i mu ukápne slzička... a to vše bez nějakých slov, která by tady byla stejně zbytečná. Krásné ztvárnění, prostě tento robůtek má můj hluboký obdiv :)

Šmoulové (2011)

Tak tento film příjemně překvapil. Zfilmované animáky většinou bývají pěkný průser, ale Šmoulové byli opravdu dobře ztvárnění a nadchli mě víc, než Garfield nebo 101 dalmatinů. Vůbec jsem se nenudila, naopak musím říct, že mě film bavil i přesto, že je určený výrazně nižší věkové kategorii, než jsem já. Určitě doporučuji :)

Velká ryba (2003)

Někdy má Burton opravdu velkolepé filmy, viz Střihoruký Edward, který byl opravdu výjimečný i výkonem Johnnyho Deppa. Jeho tvorbě ale asi nikdy uplně na chuť nepřijdu. Je v tom sice cítit snaha vyplnit film mnoha efekty a stvůrami a nevím čím vším, ale bohužel to pak ve finále působí dosti zmateně, a to se projevilo i v tomto filmu. Chvílemi jsem se přistihla, že se nudím. Bohužel pro mě průměrné...

Transformers (2007)

Jak nemám ráda akční filmy, tak tohle science fiction mi opravdu vyrazilo dech! Obdivuji ten nápad a ztvárnění. Obvykle nemám ráda takovéto typy filmů, ale tenhle jsem žrala od začátku do konce. Opravdu skvělé efekty a provedení! A nějaké scény byly i vtipné, což považuji za velký plus. Konečně přišlo něco "trochu jiného".

Angličtina - Extra (2003) (seriál)

Prostřednictvím tohoto seriálu jsem se dříve učila angličtinu a musím říct, že některá slovíčka a slovní obraty jsem si díky tomu i lehce zapamatovala. Navíc je tento komediální seriál pojatý vtipně, účinkující čtveřice je sympatická a pro začátečníky i mírně pokročilé je to zkrátka jak dělané! Opravdu můžu doporučit ;)

Zombieland (2009)

Díky názvu Zombieland jsem si sice představovala něco víc "hororovějšího", ale nakonec se jednalo o docela průměrnou komedii, která dokázala upoutat mou pozornost, přestože jsem po první minutě myslela, že to okamžitě vypnu. Nemám ráda takové ty náhlé vpády do děje, kdy film postrádá pořádný začátek, ale jelikož jsem se pak chvílemi i dobře bavila, zaslouženě dávám 3*.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Spielberga mám jako režiséra opravdu ráda, ale očekávaná bomba v podání tohoto filmu prostě nepřišla. Film mě vůbec nezaujal, naopak jsem se přistihla, že ho chvílemi vůbec nevmínám. Bohužel je to zatím nejhorší film, co jsem od Spielberga viděla...

8. míle (2002)

Popravdě jsem od filmu příliš neočekávala, tím spíš mě mile překvapil. Je sice pravda, že děj, protknutý gangy rapujících černochů, nebyl nic moc, ale o to víc mě překvapil Eminemův herecký výkon, který byl opravdu výborný. Málokterý zpěvák dokáže být dobrý herec. Nejsem sice Eminemův fanoušek, ale přesto musím dát vysoké hodnocení v podobě 4*.

Grotesque (2009)

Tenhle film mě neskutečně dostal. Kam se ve své krutosti hrabe Saw nebo Hostel. Snesu opravdu mnoho, ale tady jsem si chvílemi opravdu musela zakrývat oči. Málokterý horor ve mně zanechá takové hluboké emoce!

Jezero smrti (2008)

Musím říct, že jsem od toho čekala trošku víc. Napětí mě sice provázelo po celou dobu filmu, ale děj se dal snadno předvídat. Konec mě poměrně zklamal, proto 3*.