V oku tornáda (2014)

Scenár písala po večeroch asi hajzelbaba. Úplne to vidím v nejakom megakine markíza, s tým hustým hlasom komentátora "už tento piatok!". A tie efekty tiež dnes už nikoho neoslnia.

Na život a na smrt (2013)

Tu dakto príliš hral call of duty a medal of honor. A odkedy majú americkí vojaci autoheal?

Ledové království (2013)

Karaoke verzia warcraft 3 frozen throne pre deti. Pozrieť sa to isto dalo, ale na 4 hviezdy je to málo vtipné, a pesničky (videná cz verzia) sú dakedy až otravné.

Vlk z Wall Street (2013)

Vlk je presný opak Leovho pritepleného Gatsbyho. Jedna skvelá hláška strieda druhú, skvelé vedľajšie postavy (McConaughey) a pri scénach s Margot Robbie slintal hádam každý muž v kine. Kto čaká nejaké ponaučenie bude sklamaný, proste akoby si pán Gatsby prestal jedného dňa lámať hlavu s tou pravou a začal si užívať peniaze vo velkom. A to tak že ide bokom všetka morálka, pretože s ňou by to bol vlastne len priemerný film ale takto je priam skvelý.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Fú tak taký vizuálne krásny film som už dlho nevidel. Okrem toho 3D-čko tu má nie len zmysel ale stáva sa prakticky povinnosťou. Forma vs obsah? Kašlať na to keď sa tak dobre na to pozerá.

Milujem Slovensko (2013) (pořad) odpad!

Keď sa budete potrebovať vygrcať po ťažkej noci nemusíte si pchať prsty do krku, stačí si pozrieť tento hnoj a po pár sekundách bude hotovo. Sebranka toho najhoršieho široko ďaleko.

Letadla (2013)

Sterilná animácia, slabučký príbeh, otrasný slovenský dabing, žiadny vtip.

Babovřesky (2013) odpad!

Chcelo by to OST...ten donekonečna opakujúci sa hudobný motív by mohol byť väčší fenomén ako nyan cat. K zvyšku sa škoda vyjadrovať, svoju cielovú skupinu retardov si to nájde. Fekalisti si prídu na svoje, sračka roku.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Bál som sa že svojim lúzer motývom filmu sa to bude príliš podobať na hrozný Perks of Being a Wallflower no nestalo sa. Dokonca sa tu nachádzajú aj sympatické postavy, vlastne akvapark v ktorom pracuje naozaj skvelý Sam Rockwell je tou časťou filmu pre ktorú sa to oplatí pozerať. 3.5*

U Konce světa (2013)

Byť to americká komédia cez 50% sa to neprehupne. Ale je to z británie a tak sa miestni prizdisráči musia držať vysokého hodnotenia aby ich náhodou intelektuálni kolegovia neprekukli.