kluzo

kluzo

Martin Vozka

okres Brno
"Žádné zvíře nikdy nejedná krutě, na to si vyhradili právo jenom ti, co mají mravní smysl." Mark Twain

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 17.2.2020  14:50

Zajímavá sonda do vztahu dvou konkrétních lidí od počátku, SPOILER až do hořkého konce. Dobře zrežírované. Nerušící a přitom zajímavá kamera. Dobrý soundtrack. A herecky byla Michelle Williams jen o chloupek lepší než Ryan Gosling, tzn., že oba byli skvělí. Docela se ale divím zdejšímu hodnocení. Vzhledem k tomu, že tady hodnotí většinou nevyzrálí mamánci a nanynky, překvapilo mě poměrně vysoké hodnocení. Mám jediné vysvětlení... mamánci a nanynky na to vůbec nešli.

• 17.2.2020  08:49
    Volver (2006)

Moc krásný film. Skvělý scénář. Penélope Cruz je nádherná žena a skvělá herečka. Carmen Maura je skvělá herečka. A vůbec to, co tady předvedly všechny hlavní herečky, to se nedá snad ani komentovat. Celý film mne udržel v jakémsi napětí, místy vtipné situace, které v daném okamžiku jako by se "nehodily", překvapivé pointové zvraty, chvíle dojetí a pocitu spoluúčasti, i když nejsem Španělská venkovanka... Prostě Pedro Almodóvar režíruje až neskutečně dobře. Film je v mém top 10.

• 16.2.2020  22:07

Takové, lehké, občas příjemně erotické a hlavně zamilované.

• 15.2.2020  06:16
    Mučedníci (2008)

Hodně dobrý film. Nevím, co dodat víc. Víc než horror v tom vidím brutální drama. Skvělá režie, střih, kamera i herecký výkon hlavní hrdinky.

• 15.2.2020  03:34
    Lovec žraloků (2001)

Tak ta blondýna musí být fakt dobrá, že ji režisér angažoval. V herectví to ale rozhodně není.

• 9.2.2020  14:09

Já se u tohoto seriálu fakt dobře bavím. Nenuceny, klidný průběh, žádný stres. Přesto, že se řeší kriminální případy, dýchá na mě z každého dílu vtip a pohoda.

• 5.2.2020  19:26

Taková mýdlová opera s církevní propagandou. Ale v celku se to ve středu odpoledne dalo.

• 2.2.2020  14:52

Tak na nedělní odpoledne se to dalo.

• 2.2.2020  12:50

Nemám nic proti takovým filmům, ale základ je, že musí být vtipné. Tohle je plochá, nevtipná nuda.

• 1.2.2020  22:45

Docela zajímavý námět, dobrý průběh, ale dost uspěchaný závěr.

• 1.2.2020  17:31

Dobrý projekt. Zatím že 4 dílů asi pro mne nejslabší, ale to neznamená, že špatný. Více se řešily osobní roviny, než nějaký případ.

• 19.1.2020  09:06

Pohádka o tom, jak Otloukánek zvítězil nad zlem a nenávistí. Taková to byla docela nuda, a ten nastavovaný konec... Už to vidět nemusím, i když Charlize v erotické scéně...

• 18.1.2020  20:47

Zajímavé a neotřelé. Bavil jsem se.

• 18.1.2020  06:22

Není to, a ani nemá být, komedie k zamyšlení. Je to prostě film, kde můžete vypnout mozek a nechat se bavit hláškami, které jsou ve filmu v podstatě v každém rozhovoru. Pravda je, že po chvíli už jsem byl z těch hlášek trošku unavený, pár hlášek bylo vykrádeni z otřepaných vtipů, ale pořád jich bylo dost nových a já se skvěle bavil.

• 12.1.2020  21:41
    Next (2007)

V pohodě thriller.

• 10.1.2020  16:09
    Úžasný den (TV film) (2006)

Pátek odpoledne a musel jsem se trošku nutit to dodívat... Vše tak nějak šablonovité... Režie, kamera, hudba, herci... Až na konec ve scénáři. Po celém nudném průběhu, uhoupán podprůměrnosti k apatii se to trošičku spravilo v závěru. Bohužel až cca posledních 20 min má trošku drajv. Škoda.

• 9.1.2020  21:02
    Profesionál (2001)

50% Kdo pro pánajána nadaboval Segala? Zněl jak Willson z Kutila Tima...

• 5.1.2020  22:32
    Samotáři (2000)

Po 20ti letech se dá říct, že se tento film stal klasikou. Pro sebe ten film řadím do kvarteta spolu s Knoflikáři, Jedna ruka netleská a Příběhy obyčejného šílenství.

• 5.1.2020  08:34
    Zločin na poště (TV film) (1980)

Kriminálka z doby kdy lidi měli lidskost, čest byla i nad život a normální bylo nekrást. Prostě z doby, kdy byl svět ještě v pořádku. Čapek i Dietl uměli psát. Dudek režírovat a Menšík i všichni zúčastnění zase hrát. Tohle posrat by bylo fakt umění.

• 4.1.2020  23:30

To je tak stupidní, že jsem se vydržel dívat asi 10 min. Pak to přestalo být směšné.

• 3.1.2020  07:10

Fakjú pane zabijáku... Vůbec to nebylo tak špatné, jak bych mohl usuzovat podle komentářů. .

• 2.1.2020  23:05

Nic hrozného, ale nic moc zábavného...

• 2.1.2020  21:04

Pěkný film.

• 2.1.2020  21:00

Povedený film se silným příběhem. Řekne více asi staršímu otci, ale i mladý člověk, který je empatický si může přijít na své.

• 2.1.2020  16:44

Po přečtení zdejších komentářů jsem nakonec byl milé překvapený.

• 2.1.2020  09:37

Tohle není můj šálek, ale poselství je dobré.

• 2.1.2020  00:50

Béčko s Áčkovym hercem. Že by sklon kariéry? Většina herců u Béček začíná. Cage tam končí?

• 1.1.2020  22:55

Skvělý film a vtipnejší než originál.

• 1.1.2020  11:35

Nádherný film mého úžasného dětství.

• 26.12.2019  12:57

Příjemné pokoukání na ČT po dlouhé době. Dračí sluj na začátku a na konci byla jeskyně Pekárna v Moravském krasu mezi Brnem a Ochozí v údolí Říčky.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13