V pasti (2018)

Netflix, palec hore! Napínavý temný thriller, ktorý dostane určite každého. Skvelá réžia, herecké výkony, atmosféra a aj dej. Škoda, že to nešlo v kine. Určite by som uprednostnil veľké plátno s Dolby Atmos v kinosále.

Aquaman (2018)

Spokojnosť, ako vizuálne, akčne, dejovo, atmosférou a aj po zvukovej stránke (Dolby Atmos).

Skleněné peklo (2017) odpad!

Filmy typu, "Ja som matka, mám v sebe veľmi silný materinský pud, musím svoje dieťa zachrániť, dajte mi kyslík, masku, ja zoskočím z výšky 110 metrov z výťahu, rozbijem všetko a všetkých, ja som, ako Sly v Dennom svetle" - rozhodne nemusím. Za bežných okolností, ani nie je reálne, aby si nejaká trafená matka vydupala to, aby jej hasiči dali vybavenie a ona si veselo ide zachraňovať dieťa v šachte a oni medzitým čakajú vonku a pijú teplý čaj. Jesus !!! Hasiči sú zrejme asi nanič. Veď máme tu preafektovanú a premotivovanú matku, ktorá je pravdepodobne sestrou Chucka Norrisa.

Alfa (2018)

No, mám z tohto celého zmiešané pocity. Na jednej strane, nudná polovica filmu s nezáživným dejom a na druhej strane, krásne vizuálne dielo s napínavou a dojímavou druhou polovicou filmu, s pekným zvratom na konci.

Bohemian Rhapsody (2018)

Vypredaná kinosála a ľudia so zatajeným dychom. To hovorí za všetko.

Koleso šťastia (1994) (pořad)

Vyberám si, cukrovinky Čierny princ :D

Zoo (2016) (seriál) odpad!

Z ospevovaneho a dlho-pripravovaneho serialu vznikla fraska, s trapnymi dialogami, slabymi hereckymi vykonmi a amaterskou reziou. Ako aj vsetko, co dnes tv produkuju. Su to zbytocne vyhodene peniaze.

Policejní akademie (1984)

Jedna z najlepších komédii všetkých čias. Zapísala sa týmto do dejín svetovej kinematografie a stala sa z nej kultová záležitosť, ktorú pozná každá veková generácia.