Deep Freeze (2003)

Bóóóže. Kam ľudia chodia na takéto niečo. Akoby bolo málo, že už bolo vzkriesených dosť príšer v trápnych filmoch a ešte aj toto. Prehistorický chrobák, ktorý žerie ľudí. Rozmery 50x50 cm. To už je fakt sila toto. Už chýba fakt len Chuck Norris aby sa pridal k takýmto netvorom a vznikne čisto-nová LIGA VÝNIMOČNÝCH.

Únik z Alcatrazu (2001)

20.12.2007 Štvrtok odvysielané na TV JOJ // Dean Cain mal radšej ostať pri supermanovi ako pri lovení obrovských hadov. Celý film bol nudný. Riešilo sa tam niečo a nakoniec, keď to vyzeralo, že sa niečo vyriešilo, tak sa vlastne nevyriešilo nič. Len to, že Dean Cain bol povolaný so svojou ženou aby študovali pravekého hada a nakoniec boli študovaný oni. Trápny film.Dve hviezdičky len kvôly tomu hadovi a nápadu na dej v ľade pod zemou.

Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad)

Táto relácia je oproti relácii America got Talent úplny SHIT. Pomaly sa to nedá ani sledovať. Je to riadne trápne a nudné. Z desiatich ľudí má talent len jeden.

Nákaza (2011)

Nuda, nuda, nuda. Taký nudný film som už dávno nevidel. Čakal som, že to bude niečo oveľa lepšie, s takým hviezdným obsadením. Po pol hodine nudného sledovania som chcel stopnúť tento film, no zo zvedavosti som to neurobil. Film sa nejako rozbehol niekde v 55 minúte filmu. Celý čas sa tam jedná o nejaký vírus a točí sa to stále dookola. Pokiaľ ten vírus nezmutuje. Ale ako vravím, niekde v 55 minúte. Jedna scéna za druhou. Pomaly som nestačil reagovať, že čo sa deje. A samé odborné termíny, ktorým bežný človek nerozumie, preto ťažko môže pochopiť takýto film. Dosť slabé. Prirovnal by som to k úrovni filmu PATRIOT so Stevenom Seagalom. Myslím, že lepší film od NÁKAZY je film Smrtiaca epidémia (Outbreak) s Dustinom Hofmanom. O dosť lepší.

Sheena (2000) (seriál)

Shena alias Gena Lee Nolin. Keď si pomyslím, že toto pekné sexi dievčatko si zahralo okrem Sheeny a Baywatchu aj v porne, tak neviem čo si pomyslieť. Ale dnes už každá herečka to má za sebou.

Andromeda (2000) (seriál)

Kde sa podel Herkules??? Tu je. Vo vesmíre si on lieta. Beťár jeden. A ja, že prečo ho nevidno na televýznych obrazovkách.

Tohle je Sparta! (2008)

Celkom sa to dá pozrieť. Ale viackrát si tento film už nepozriem a to kvôly Carmen Electre. Nech ostane pri porne.

Lidožrout (2002)

Nechápem. Nemohli z tohto filmu radšej urobiť prírodopisný film? Možno by sa viac ujal.