Černá kočka, bílý kocour (1998)

Věru povedená komedie s neuvěřitelně živoucí atmosférou, způsobenou břitkými rytmy balkánské hudby, která oživuje mrtvé. Film má vynikající spád, možná až nepřehledný, ale rozhodně ne nepříjemný.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tohle je prostě srdcovka, nejoblíbenější seriál :) Sheldon je naprosto skvělá postava :)

Tohle je Sparta! (2008)

Nebylo to lehké přežít sledování tohoto dálka ve zdraví. Některé momenty jen špatné, jiné až odpudivě trapné.

Lidice (2011)

Film zpočátku nudného rázu, postupně však jeho napětí a akčnost roste, až v závěru graduje tragickým vyústěním, to jest popravou všech mužů a zplyněním dětí.. Osobně bych nedokázal jít zpříma když bych viděl několik desítek svých přátel mrtvých a věděl, že není šanci přežít.

Partička (2011) (pořad)

Můžete si myslet, že jsem jen po zábavě dychtící idiot, ale mě se to líbí. Některé díly mi dokonce zpříjemňují celé dny, když se mi nedaří :)

Mandragora (1997)

tenhle film je tak trošku gumovej, řečeno slovy zkušeného filmaře Krysy

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Tenhle seriál mě prostě pohltil. Jak by někdo nemohl mít rád Randyho nebo Krabáka. Nápad se seznamem dodává seriálu švih a umožňuje rozvádět nečekané zápletky. Takže pro mě jasná volba při výběru co s večerem :)