Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Trošku jsem se toho bál, protože Hobit je moje oblíbená knížka, ale naštěstí se předlohy drželi vcelku dost, takže to dopadlo skvěle !

Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Mně se chce blít !!!

Snídaně (1994) (pořad) odpad!

Ještě, že během školního roku vstávám moc brzo na to abych to viděl :D a o prázdninách to naopak prospím :D

Vrásky z lásky (2012)

Ty zničující recenze jsou snad až příliš přehnaný, ano paní Jirásková již nevypadala dobře, ale jak nám po skončení filmu řekl samotný pan Strach, tento film jí vlil novou energii do života a možná jí život prodloužil o měsíce či roky. Jinak průměrný film, ale o zajímavém tématu. Zajímalo by mě, zda Epstein psal hlavní role jak se říká na tělo pro pana Brzobohatého a paní Bohdalovou, protože jim vyloženě sedí. A přítomnost herců, kteří jinak jsou zvyklí hrát jen hlavní role, např. Vilhelmová, Geislerová, Somr a další ve vedlejších rolích, film zajímavě pozvedla.

Pianista (2002)

I když to není tak úplně válečný film, pro které já mám slabost, tak mě Pianista doslova přikoval k obrazovce, hltal jsem každou minutu. A přál jsme si, aby film ani nekončil. Dokonce jsme přetáčel některé momenty i zpět, jen abych si je mohl znovu prohlédnout a snažil jsem se je více pochopit a zamyslet se, co já bych dělal v takové situaci. Zvlášť to, zda bych jako "obyčejný" člověk riskoval vše, abych pomohl svému příteli, kterého pro nic za nic pronásledují nacisté.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál) odpad!

Takovou snůžku komunistické propagandy a nesmyslů o tom, jak je služba své socialistické vlasti skvělá a ty dva roky přeci nejsou nic a uběhnou v radostném opojení soudružské vzájemnosti jako voda, jsem snad neviděl. A ten scénář je tak předpotopní, že ho psala asi banda opic, kouřících doutníky. A herecké výkony tomu dodávají ten pravý ráz odpadu, Martin Zounar by měl snad jen prodávat nádobí, jak to dělá v poslední době v reklamě pořád. Mně je zle i z té titulní písně ...

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Na můj vkus moc objímaní s realizačním týmem a hlavně moc uslzených výkřiků Oh, My God ... ve většině dílů více jak 30x .... A navíc nevím, ty domy se mi moc stabilní nezdají

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

S tou grafikou a animací se ze mě dělají jen srandu, že ano ? To je přece úplně šílený. A příběh ? Nenechte se vysmát, žádný není. Jen slátanina, bez nápadu a vtipu. Jéžismarjá co já jsem to zase viděl za blbost ...

Probudím se včera (2012)

Tenhle film byl chvílemi taková nuda, že se mi chtělo až spát. Naštěstí jsem měl na konci takovou chuť na nápoj Big Shock, který mě tak povzbudil, že jsem neusnul. Ale sakra, v něm je hodně cukru, budu si muset dát žvýkačky Orbit. Taky ještě musím najít nějakou hospodu, kde čepují Lobkowicze. Ale pak už teda nesmím jet nikam tím Wolksvagenem, co si budu muset asi taky koupit, potom co jsem tento film viděl. Zkrátka trošku moc reklamy a málo filmu :D :D