Voda pro slony (2011)

Vše bylo dobré, až na jednu podstatnou věc a to je děj, příběh a zápletka. Zachraňuje to jen Reese Witherspoon a Christopher Waltz, ti byli v hlavních rolích znamenití.

Zkrocená hora (2005)

Zažil jsem dost posměchu za to, že se mi líbí tenhle film. Nejsem homosexuál a nic proti nim nemám. Prostě se mi jen líbí hloubka a síla vzájemného citu mezi postavami. Každý doufá, že najde něco podobného. Emocionální poselství tohoto filmu je až ohromující, snad naučí lidi toleranci. A přírodní scenérie hory Brokeback jsou kapitola sama o sobě.

Disaster Movie (2008) odpad!

Myslel jsem, že člověk se má při sledování parodie prohýbat smíchem a ne zvracet nad trapností a nechutností vtipů ve filmu.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Přímočarý film, který si nehraje na psychologické drama, ale jde rovnou na věc. A ta věc jsou tedy opravdu dost brutální bitky, člověku až lezla husí kůže. Dobré, když se vám nechce příliš přemýšlet nad filmem.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Bylo to impozantní, bylo to fantastické, bylo to ono velké finále, ale jsou tu i drobné nedostatky, například když zde zemře tolik postav, mohlo to být vykresleno trošku podrobněji. A to není vše, je jich tolik, že filmu berou tu pátou *. Je to škoda, protože tenhle film na ni měl předpoklady. Ale i tak velmi kladný dojem a důstojné zakončení jedné knižní i filmové epochy.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

uteklo prase zase, zastav to je starý Košťál, prosím vás nemáte něco k pití .... a další legendární hlášky se již staly folklorní záležitostí.

Transformers 3 (2011)

Rozmýšlel jsem se mezi 3 a 4 * ale jelikož nikdy nemůžu na první pohled poznat zda jde o Decepticony nebo Autoboty tak dám 3. Ale ne není to jen za to, je to spíš za to, že je to celé nepřehledné. Jako by chtěly udělat co nejvíce skvělých scén, ale pak už je neposkládali na přesná místa.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Promiňte vážení skalní fanoušci HIMYM., le v porovnání s TBBT nebo Přáteli je to prostě nudné a pořád dokola se opakující. Navíc s pro mě velmi nesympatickou postavou Lily. A poslední série jsou utrpení, scénáře jsou už dost vyčpělé. A jak všichni milují Barneyho, ano je originální a vtipnou postavou, ale seriál jako celek nezachrání. Bohužel.

Plechová kavalerie (1979) (seriál) odpad!

Z tohoto díla ta komunistická propaganda a angažovanost přímo čiší, vím, je to poplatné době, ale tohle ? Navíc zápletky jsou tak primitivní, že by je vymyslelo dítě. Celý jeden díl se točí kolem toho zda je pribiňáček a 2 rohlíky dost kaloricky vydatné jídlo pro kombajnéra. Prostě dneska už je tohle pasé.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Nejlepší je jak vždy se na něco zeptají a pak čekají až to ty děcka u televize jakože udělají. A pak je za to ještě pochválí.