Nikdo (2021)

Zábavná akční jízda se skvělým Odenkirkem, která rychle odsýpá a taky má jedno velké geniální + a tím je perfektní Christopher Lloyd ten si pro sebe ukradl celou jednu hvězdu. 9/10 IMDb

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Seriál, který odstartoval život mé nejoblíbenější animované postavy. Celá parta a její řešení záhad mě už jako malého uchvátilo a od té doby jsem začal sledovat téměř vše kde se Scooby a jeho parta objevili. Po xxx letech jsem si dal celý seriál znovu a stále je to pro mě nenáročná zábava na pobavení.

Vlčí lov (2022)

Jednoduchý akční krvavý nářez, který totálně vybuchne po příchodu Alfy na scénu. Celá ta scéna kdy se Alfa pustí do akce si zaslouží jednu hvězdu a i proto nakonec dávám plnou palbu a docela jsem i zvědavý na pokračování pokud nějaké bude.  86% --- 9/10 IMDb

Sisu (2022)

Dostal jsem přesně to co jsem chtěl a to jednoduchou akční zábavu u které se dá parádně vypnout. Jorma si jede svoje a je nezastavitelný prostě chce svoje zlato a svůj klid.  Sisu jasně dokázal že v jednoduchosti je často síla a zábava. Nemám nejmenší problém dát 5* , protože já mám tyhle akční pecky opravdu hodně rád.  9/10 IMDb

Injustice (2021)

Pouštěno jen jako další DC animák a proto mě to opravdu posadilo na zadek.  Tolik násilí a umírání to jsem opravdu nečekal. Každý hrdina si jede svůj názor a každý má jiné metody tady se to všechno kvůli určité události zamotá a rozdělí a začne násilí a souboje prostě řežba jak má být. Tak velké překvapení, že nemám problém hodit tomu plnou palbu 5 hvězd jen je možná škoda že nešly ještě dál ale to by asi bylo až moc 18+ .  87% --- 9/10 IMDb

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Nick Fuckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing Cage je prostě masivní filmový talent co jednou zbourá celý Hollywood a tahle akční komedie je toho jasný důkaz.  Scéna se zdí perfektní a opravdu hodně pobavila.   90% --- 9/10 IMDb

Bokusacu tenši Dokuro-čan (2005) (seriál)

Kdykoliv jsi vzpomenu na Bokusatsu tenshi Dokuro-chan tak se pousměju, protože tohle byla totiž opravdu zábavná jízda, která snad musí rozesmát každého diváka. O příběhu se nebudu nějak rozepisovat, protože si stačí přečíst obsah. Tuhle srandu opravdu doporučuji, ale přidám i varování, že nejméně týden po zhlédnutí si budete furt zpívat. 100%  (Skoro stejný komentář byl psán v roce 2012 a je u profilu první série. )

The Friendship Onion (2021) (pořad)

Pipin se Smíškem a jejich kamarádské povídání o všem co je baví a  samozřejmě dojde i na LOTR. Po první díle musím nejen dát 5 hvězd, ale také a to i přesto, že nejím cibuli jde The Friendship Onion do mé top 10 v pořadech tohle se totiž poslouchá fakt skvěle.

Aquaman (2018)

Wan je můj oblíbený režisér přesto jsem se nedokázal donutit ke shlédnutí jeho komiksového filmu. Ted když jsem se donutil opravdu jen zírám,protože tohle je skvělá a hlavně zábavná vodní jízda na kterou se skvěle kouká. Jason Momoa je jako Aquaman perfektní a Amber Heard jako Mera zatraceně sexy. Neskutečné překvapení a pro mě určitě jeden z nejzábavnějších komiksových filmů a ani ta jednoduchost příběhu mi nezabrání dát tomu plnou palbu. 93% --- 9/10 IMDb

Guns, Girls and Gambling (2012)

Tak tohle pro mě bylo opravdu velké překvapení měl jsem film hrozně dlouho na seznamu chci vidět a teď jsem opravdu rád,že jsem se k němu dostal. Jednoduchá zápletka,která už sice byla ve více filmech mi vůbec nevadila a bavila mě. Také snad všechny postavy ve filmu jsou podařené a dělají z Guns,Girls and Gambling fakt zábavný film. Nejspíš by byly adekvátní 4 hvězdy,ale já dám nakonec bez problému 5,protože tu poslední pátou si pro sebe ukradla šíleně sexy Helena Matsson. 86% ---- 9/10 IMDb