Muck (2015)

Tenhle film jasně vystihují tři písmena a to tato --- WTF --- . Tohle zmatené wtf plné nahých holek a divných do půl těla svlečených řízků ode mě, ale dostane solidní 3 hvězdy. Dostane je i přesto, že tak nějak netuším o čem to vlastně pořádně bylo. Další díl si rozhodně nenechám utéct. 55% --- 6/10 IMDb

Puppet Master: The Littlest Reich (2018)

Mám za sebou 10 filmů Mistra Loutkaře, které jsem všechny viděl v ředě během 6 dní a tohle je poprvé co to loutky rozjely pořádně krvavě a brutálně.  Já tohle prostě musím ocenit a dát tomu 4 hvězdy. 72% --- 7/10 IMDb

The Invisible Maniac (1990)

Zábavný starší  horor ve kterém exceluje Noel Peters. Dostal jsem přesně co jsem od filmu čekal nějakou nahotu, podařené vraždy a proto bez problému 4 hvězdy.  75% --- 7/10 IMDb

Onna taiiku kyôshi: Tonde hiraite (1981)

Film jsem si pouštěl dost naslepo jen s tím že je to Japonská erotická komedie a jsem zklamaný.  Jasně nahoty je tam opravdu hodně takže žánr erotická fakt sedí jen toho humoru tam bylo určitě méně než jsem čekal a navíc mi ani úplně nesednul. Nejvíc pobavila asi ruka šmátralka. Co se týče příběhu tak ten opravdu není vůbec nic extra. Gymnastický tým trénuje na závody a je k němu přiřazený nový trenér který má svoje metody a také svoje tajemství + zkušenosti z jednou členkou a kolem toho se točí tak nějak celý film. Takže zklamání a u mě jen za slabé 2 hvězdy.  33% -- 3/10 IMDb

Jeepers Creepers: Reborn (2022)

Jednička Jeepers Creepers je na mém seznamu jeden z top filmu a její druhé pokračování mám také hodně rád. Třetí pokračování mě zklamalo, ale tohle to už je opravdu urážka skvělé hororové postavy.  Herci jak z ytb videa vizuál zeleného plátna k poblití a nehodící se k tomuhle filmu no a nakonec samotný Jeepers to je jen parodie. Jedna hvězda a to jen proto jak oc mám rád první dva díly. 18% --- 2/10 IMDb

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Jednoduchá zábava s nádhernou Olgou a slabým záporákem i tak si, ale ty 3 hvězdy zaslouží. Taneční scéna a scéna s virtuální realitou obě vrchol filmu a já se opravdu skvěle zasmál.   57% --- 6/10 IMDb

Kisei jûi · Suzune: Genesis (2011)

Mám rád tyhle Japonské šílenosti, ale bohužel Parasite Doctor Suzune zklamalo. Jasně je to klasický levný japan snímek, který má ale tak nějak všeho málo. Absence přestřelené akce na jakou jsem u tohohle druhu filmů zvyknutý mrzela a chyběl mi i ten ujetý humor. Pěkné holky + taková akce neakce a žába co pobavila takže za 2 slabší hvězdy. Snad bude druhý díl lepší.  30%--3/10 IMDb

Jiu Jitsu (2020)

Tolik skvělých jmen co dokáží udělat skvělou akci + N. Cage a vyjde z toho taková nuda. Jasně hodnocení mi říkalo, že to tak bude ale já se chtěl přesvědčit sám a jsem z toho smutný, Jediné co mě opravdu pobavilo bylo že je ve filmu i Eddie "krabák" Steeples toho jsem tam nečekal,protože jsem si nevšimnul že ve filmu hraje.  Škoda mohla to být aspoň průměrná oddechovka se skvělou akcí, ale není.   20% --- 2/10 IMDb

Šílená noc (2022)

Harbour jako Santa skvělý a scéna s komínem byla opravdu top Leguizamo si zahrál to co měl, ale všichni ostatní zbyteční hlavně všechny postavy té rodinky totální odpad a pro mě nezájem. Takže jo fajn mordování od Santy zbytek méně než průměr a celkově u mě jen za 3 hvězdy asi jsem od toho čekal moc.  55% -- 5/10 IMDb

Silent Night, Deadly Night (1984)

U tohohle snímku vlastně platí to co u jeho verze 012. Nenáročný jednoduchý slasher se santou v hlavní roli jen je prostě škoda, že neřádil více.  O 3-4 vraždy více a klidně by to bylo za 4 hvězdy takhle jsou to jen 3.  (viděna uncut verze)  60% -- 6/10 IMDb