Up! (1976)

Up! jsem viděl poprvé v roce 011 nebo 012 to tu bylo 78 hodnocení bohužel jsem omylem svoje hodnocení smazal a proto jsem se na film podíval znovu. Celé Up! mě znovu i po letech pobavilo a proto si zde odložím stejné hodnocení jako tenkrát. Áda je ve filmu skvělý.  65% --- 6/10 IMDb

Beneath the Valley of the Ultra-Vixens (1979)

Tady se prostě musí vyzdvihnou scéna u doktora, která je opravdu hodně vtipná.  On se celý film dost nese na solidní vlně humoru, který mě bavil a bez problému si zde odložím 3 hvězdy . 65% --- 6/10 IMDb

Legiones (2022) odpad!

Pokaždé když zhlédnu skvost jako je tento tak proklínám svůj seznam chci vidět. Nepamatuju si kdy a proč jsem tam Legiones zařadil, ale sledovat to bylo nevtipné a nehororové utrpení. 5% --- 1/10 IMDb

Sisu (2022)

Dostal jsem přesně to co jsem chtěl a to jednoduchou akční zábavu u které se dá parádně vypnout. Jorma si jede svoje a je nezastavitelný prostě chce svoje zlato a svůj klid.  Sisu jasně dokázal že v jednoduchosti je často síla a zábava. Nemám nejmenší problém dát 5* , protože já mám tyhle akční pecky opravdu hodně rád.  9/10 IMDb

Muck (2015)

Tenhle film jasně vystihují tři písmena a to tato --- WTF --- . Tohle zmatené wtf plné nahých holek a divných do půl těla svlečených řízků ode mě, ale dostane solidní 3 hvězdy. Dostane je i přesto, že tak nějak netuším o čem to vlastně pořádně bylo. Další díl si rozhodně nenechám utéct. 55% --- 6/10 IMDb

Puppet Master: The Littlest Reich (2018)

Mám za sebou 10 filmů Mistra Loutkaře, které jsem všechny viděl v ředě během 6 dní a tohle je poprvé co to loutky rozjely pořádně krvavě a brutálně.  Já tohle prostě musím ocenit a dát tomu 4 hvězdy. 72% --- 7/10 IMDb

The Invisible Maniac (1990)

Zábavný starší  horor ve kterém exceluje Noel Peters. Dostal jsem přesně co jsem od filmu čekal nějakou nahotu, podařené vraždy a proto bez problému 4 hvězdy.  75% --- 7/10 IMDb

Onna taiiku kyôshi: Tonde hiraite (1981)

Film jsem si pouštěl dost naslepo jen s tím že je to Japonská erotická komedie a jsem zklamaný.  Jasně nahoty je tam opravdu hodně takže žánr erotická fakt sedí jen toho humoru tam bylo určitě méně než jsem čekal a navíc mi ani úplně nesednul. Nejvíc pobavila asi ruka šmátralka. Co se týče příběhu tak ten opravdu není vůbec nic extra. Gymnastický tým trénuje na závody a je k němu přiřazený nový trenér který má svoje metody a také svoje tajemství + zkušenosti z jednou členkou a kolem toho se točí tak nějak celý film. Takže zklamání a u mě jen za slabé 2 hvězdy.  33% -- 3/10 IMDb

Jeepers Creepers: Reborn (2022)

Jednička Jeepers Creepers je na mém seznamu jeden z top filmu a její druhé pokračování mám také hodně rád. Třetí pokračování mě zklamalo, ale tohle to už je opravdu urážka skvělé hororové postavy.  Herci jak z ytb videa vizuál zeleného plátna k poblití a nehodící se k tomuhle filmu no a nakonec samotný Jeepers to je jen parodie. Jedna hvězda a to jen proto jak oc mám rád první dva díly. 18% --- 2/10 IMDb

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Jednoduchá zábava s nádhernou Olgou a slabým záporákem i tak si, ale ty 3 hvězdy zaslouží. Taneční scéna a scéna s virtuální realitou obě vrchol filmu a já se opravdu skvěle zasmál.   57% --- 6/10 IMDb