Policajt v Beverly Hills (1984)

Bezesporu Eddieho zivotni role. I Judge Reinholda jsem jinde lepsiho nevidel. Vtipny, svezi, zabavny. Samozrejme libova hudbicka. Jojo..v tedlech dobach vzniklo spoustu super filmu, ktery nestarnou.

Kmotr III (1990)

Co říct. Krásnej film, kterej už ale vidět nechci. Zatímco u předešlých dílů srdce plesá nad veškerou tou sílou, eleganci, chytrostí, dokonalostí hlavní postavy...tady se člověk musí koukat, jak ten stejný hrdina stárne, pomalu umírá a strácí to nejcenější ve svém životě. Takle úzko mi už z žádnýho filmu asi nikdy nebude. Zasranej, zkurvenej debilní konec! Hned jsem si zas musel pustit jedničku, abych "se z toho dostal" a pokochal se zas tím vším, kvůli čemu jsem se do této trilogie zamiloval.

Kmotr II (1974)

Super pokračování. Jediné půl procento dolů oproti jedničce, že už tam namůže být Brandao. Jen mě ještě vadí, že jsem dosud nesehnal verzi, ve které by byly titulky jen pro pasáže mluvené italsky. Ale buď celý film s titulky nebo celý bez. Ale to se filmu netýká, to je jen můj problém :) Mistrovský dílo. Kmotr všech filmů.))

Kmotr (1972)

Pro mě asi nejlepší film vůbec. Ta elegance..neskutečný. Už plánuju dovolenou na Sicílii :-)

Strom života (2011)

Doufal jsem, ze to bude dobry. Ze me to oslovi..prozil jsem pres dve hodiny neskutecny nudy. Nevim, co byl zamer tvurcu, ale nepovedlo se to teda ani trochu) V celym filmu se snad nestala jedina vec. Aspon od toho zaveru jsem cekal nejaky silny vyusteni. Marne. Bohuzel film naprosto o nicem. Jen jsem se akorat dycky vytočil, jak se choval Pitt k tem synum, protoze s necim podobnym mam zkusenost. To byla jedina emoce krome desny otravy a nudy, kterou ve me ten film vyvolal. Velke zklamani...

Kobra (1986)

A vite co. Upravuju ze 4 na 5 hvezd z nasranosti, ze tendle film je podle myho nepravem podhodnocenej a neni tak znamej. Patri mezi moje oblibeny. Ma super atmosferu, strih, kameru, obsazeni, hudbu, super hlasky...zakladni veci, ktery spouste novejm akcnakum, ktery tady maji nad 70%, hoodne chybej. Ze to nema buhvijakou myslenku a prekvapeni? A kolik filmu to ma? Nehodnotim jen podle toho. Stallone je super scenarista nahodou. Umi skvele vykreslit jednotlivy postavy napriklad. Tady ze sebe udelal frajirka jak wix :) Padouch je taky skvelej, bejvalka Arnieho taky +. Vcera jsem to pustil v pul 4 rano a neusnul jsem. To uz neco znaci :) Po Rambovi nejlepsi Stalloneho film. Jsou tam super sceny, skvele natoceny a i to bavi. Prijde domu, hodi noviny do grilu, k jidlu si nastriha nuzkama ztvrdlou pizzu, zacne stelovat bouchacku a k tomu pusti kresleny pohadky - no mazec :o) "S psycháči nekšeftuju, ty hned odprásknu."

Planeta opic (1968)

V ty dobe to musela bejt neskutecna pecka. Spoustu starsich "hitovek", kdyz vidim dneska, tak se me to vubec nelibi a premyslim, proc ty filmy maji tak vysoke hodnoceni. Todle me ale rozhodne bavi i dneska. Kdyz jsem to videl jako malej tak jsem z toho nechapal a silene me to fascinovalo. Ted uz je to jistojista klasika, ktera ma svy misto v historii kinematografie.

Válka Bohů (2011)

Jezis co todle bylo za s...Tendle film ma pekny vizualni efekty. Hezky to namalovali hosi, to ano. Jinak je to ale naprostej shit. Po vsech strankach. Kde zacit...snad ani nikde. Smazat z pameti. Brr uz nikdy. Toto obdobi miluju a marne cekam, kdy me nejakej film z nej ohromi. Bohuzel jsou to vsechno porad horsi braky bez spetky napeti, prekvapeni, emoci...

Slunce, seno, erotika (1991)

Nechápu ty komentáře. Super českej vesnickej humor. Buďme za tudle trilogii rádi a neplyvejme po ní!

Slunce, seno a pár facek (1989)

Nejlepší díl trilogie. Pochybuju, že se někdy dožiju podobý herecký role, jakou zde stvárnila Růžičková. Tydle filmy se napodobit nedají a už podobné neuvidíme. Super komedie z nádhernýho prostředí jihočeský vesničky, která je mi blízká, protože mám pár km vedle babičku. Když mi vždycky táta u filmu říkal " V tomdletom jsem vyrůstal ", tak jsem se smál. Teď bych si přál taky nesmrdět ve městě a něco podobnýho prožít taky. Nevim jaký jiný komedii bych měl dát 5 hvězd, když né tédle.