22 výstřelů (2010)

Me to celkem bavilo. Neni to zadnej zazrak, nad necim jsem trochu zakroutil hlavou, ale spatny to neni. Ale jsem velkej fanousek Kmotra, takze jakozto dalsi mafianskej snimek se to s tim vubec neda srovnavat. Takovej mafianskej pribeh se dal krasne natocit na 2.5 h, vyhrat si s tema scenama, s tou mafianskou eleganci...to tady chybi. Je to natoceny tak, jak se dneska uz toci bohuzel vse. Specha se, hlavne at tam je akce a to me k mafianskymu filmu zkratka nesedi.

Spalující touha (1999)

Po filmovy strance je to celkem perlicka. Natoceny fakt luxusne. Skvela hudba a hlavne naha Nikol :)

Válečník (2001)

Bitvy jsou skvele natoceny. Kostymy, coz pokladam u historickych filmu za hodne dulezite, jsou v pohode. Ale to je tak nejak vsechno. Dejova linka, vzhledem k tomu, jakej to melo jeste na zacatku prolog je az trapne jednoducha. Nejaky napeti krom samotnych bitev ten film minulo. Hudba tragická.

V údolí Elah (2007)

V podstate jen dalsi film s tematikou vlivu valky na americke vojaky a jejich blizke. Filmove zadny terno, ale co bych to byl za cloveka, kdybych neocenil namet. Posledni scena vyda za cely film. Celou dobu tak nejak koukam, koukam..az behem poslednich 10s me to koplo.

Kontakt (1997)

Nejlepsi sci-fi film. Dneska si pod timto zanrem filmu kazdy predstavi tuny kovu, nejakou priseru, vybijeni lidi...todle je krasnej, pohodovej film, kterej Vas vtahne. Ma to hloubku, ma to cit, myslenku. Film pro vsechny, kteri v neco veri..

Konec světa (1999)

Diky Arniemu tri. Neni to spatnej film. Mam rad tuhle tematiku. Ale...ani nevim proc, ale tady v tom filmu mi to nejak nesedlo, jako v jinych. Zpracovani melo byt mnohem lepsi.

Góóól! (2005)

Tendle pribeh by chtel prozit kazdy kluk, ktery kdy kopl do balonu. Nejlepsi film na podobny tema, ktery je.

Počátek (2010)

Film s naprosto uzasnou myslenkou. Bohuzel prave diky tomu co se diky te myslence da provadet, pro me film ztratil veskere napeti, jako kdyz se dej pohybuje raalnym casem a nemuzete vzit nic zpet ani zpomalit...Za tu myslenku a ten naprosto bezkonkurencni soundtrack pridam hvezdu navic.

Nákaza (2011)

Prvni polovina filmu supr. Melo to spad, clovek byl v napeti, co a jak. Kde to vsechno tedy vzniklo...postupem casu me to ale cimdaltim vic nudilo. Cekal jsem ticho pred bouri, cekal jsem co se stane, co me ohromi...alespon nejaky drsny zaver jsem cekal...nic z toho vsak neprislo. Velmi dobry dojem z prvnich minut jistojiste vyprchal a na film zapominam timto komentarem.

Legenda o vášni (1994)

Pribeh o tom, jak cas, vsechno to krasny co mame, jednou dokonale..dokonale posere..