The End of the F***ing World (2017) (seriál)

Až na tu pestrobarevnou přehlídku, která už bude asi ve všech seriálech a filmech povinná (divim se, že tam nebyli žádní asiati), tak je to super.) Takový minimal.) Na ty dva se kouká tak nostalgicky jako kdysi Skáldra a Mulleyovou. Ve zkratce dej..proc delat veci jednoduse, kdyz to jde slozite .))

Terminátor: Temný osud (2019)

Kapučínový Barack Obama v roli nového terminátora a mladá Clair Underwood z Domu z karet v roli nové zachránkyně. Véžně nevim, proč mají u těch pokračování pocit, že by to staré osvědčené tváře v letech neutáhly samy? Vždyť kvůli nim na to přece koukáme. A v posledních akčňácích je na mě moc přebabíno. Každym dnem čekam povinnou vojenskou službu pro ženský a chlapum začnou růst vaječníky. Holt už to jako dřív nebude. O to víc si zas vážim prvních dílů.

Joker (2019)

Jako film dobrý, ale kdo mi kurva vysvětlí těch cca 30 let rozdíl mezi Jokerem a Brucem Waynem ?! Nevšim jsem si, že by v Temnym rytíři bylo Jokerovi 60. Plus chybí jizvy na tváři.

Ve vysoké trávě (2019)

Právě jsem skončil s filmama na předlohy Stephena Kinga.

Mladý gangster (2018)

Todle je ta Amerika, země nekonečných možností ...

Jedna noc (2016) (seriál)

Bacha SPOILER..i když se budu snažit nebýt moc konkrétní. Míchaj se tam časy..asi proto, že bez toho by to až tak zajímavý ani nebylo. Je to celkem detailní, jinak by to na 6 dílů jinak taky nebylo. Poslední dva díly jste už celkem napjatí, jak se to rozuzlí...a na muj vkus se to až tak nerozuzlilo. A zas a znovu se podivuju nad americkym soudnim procesem. To jako začne soud, když vyšetřování je tak nedotažené? Kde se vůbec nevyšetřují osoby s motivem? Neuvěřitelný. I ten sudej počet porotců.

Dunkerk (2017)

Nevim, tady jdu proti davu. Nesnižuju tu událost, hodnotim film. 106 minut sledovat, jak se naloďuji vojáci do lodí.. Málo.

Zamrzlá země (2005)

Přehlídka zmařenejch životů..natočený dobře, ale pocitově nemůžu depce dávat víc.

Zánik (2015)

Nemam rád filmy, kde vítězí práce ve studiu nad reálnou scénou. A tady bohužel šlo až moc o počítače. Chvílema ta grafika byla fakt slabá. Jak intro do nějaký pc hry 10 let zpět. K tomu promrhaná šance po celkem nadějné úvodní scéně.

Strážci majáku (2018)

Nebyl to určitě špatnej film. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o předlohu skutečné události, která je vlastně zcela nevyjasněná, byl tam hodně velký prostor vymyslet si do příběhu cokoliv. Z tohodle pohledu mě to zklamalo. Mohlo to jít daleko víc někam do mysteriozna. Navíc ta jediná fakta, co jsou známa - o tom co přesně a v jakém stavu se na ostrově našlo, ve filmu dodržená nejsou.