Chirurgové (2005) (seriál)

I když to občas byla silná citová vykrádačka, GA mě doslova dostal. Pro mě docela neznámí herci, propletené postavy posazené do lékařského prostředí a zajímavá hudba(objevila jsem spoustu skladeb, o kterých jsem ani neměla tušení). S jednotlivými sériemi je cítit určitá nadstavovanost, ale pro mě byly nejdůležitější asi první tři série a proto takové hodnocení.

Počátek (2010)

Slabost pro Ellen Page, kvalitní hudbu a architekturu. I když mi Leo moc nesedí, sem mi seděl dokonale. Asi nejzajímavější film posledních měsíců a to jsem se tak dlouho přemlouvala ke zhlédnutí. Jedna kvůli délce a také kvůli tomu humbuku, kdy o tom všichni mluvili. Délku bych zdvojnásobila a ostatně i ten humbuk, jelikož si to zaslouží. Co víc říct.. za 5*

Pravidla lži (2006)

Ani k jednomu herci nemám vztah a nikdy jsem neměla, i přesto mě dokázali přesvědčit. Zajímavá zápletka, pro mě docela i uvěřitelná, ponurá atmosféra, perfektně vykreslené postavy a nakonci nějaká ta naděje. Možná se vám zdá moje hodnocení příliš vysoké, ale tak to prostě cítím.

Méďa Béďa (2010)

Jednou se 4 maturantky rozhodly, že se půjdou podívat na Méďu Béďu... A i přes to, že jsem si myslely, že to nebude nic pro nás, já si to užila. Nebylo to dokonalé, nebylo to nijak zvlášť dějové a propracované, ale jako oddychovka, proč ne. Sice jsem tam trochu vyčnívaly, ale řechtaly jsem se skoro pořád. Moc se mi nelíbil dabing, ale 3D vypadalo pěkně, občas jsem se i lekla. Bezkonkurenční je želva s hlavou žáby a "předehra" MíkMík kojota. Pro rodinu jako dělané...