Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Je to můj problém, že je mi Eleonóra nesympatická a je to můj problém, že jsou mi všichni nesympatičtí, co tam byli. Je to můj problém, že jsem s tím pořadem měla problém, protože jsem ho asi vůbec nepochopila. Probůh, kde vyhrabali takový individua? Kolik zapaltili Šulovi, že do toho šel? A co z toho bude mít Nora, vždyť ani neměla z čeho vybrat? A co že to vlastně vyhrají? Míso profesionální uklízečky? Ale asi takový výcuc z lidí, co v Česku a na Slovensku žije. Ředitel zeměkoule, frajer, kterýho živí rodiče, ženská, co nikdy nemakala, pak další Nora a ještě pár slepiček a kohoutků.

Martinka - Popoluška z Turca (2010) (pořad) odpad!

"Nová Libuška Šafránková, trošku nám přibrala a zhusněla, ale má pořád stejný šarm." No to si děláte srandu? Plakala jsem, strachem, zlostí, lítostí, smíchem. Je mi to líto, ale tohle si prostě ani Martina nezaslouží, JOJka nepochopila, že po Farmářovi už není žádná hvězda Martina, že je konec vtipu a šla až za hranice. A za hranice šla i Popoluška, když se do toho nechala naverbovat,... za ty peníze to nestojí.

Vřískot 4 (2011)

Jedničku jsem viděla cca v 9 letech a fakt jsem se bála, pak přišla velká pauza a o 10 let později jsem zašla s přáteli na čtyřku. Nutno podotknout, že mi dost unikaly souvislosti, protože jsme si toho moc nepamatovala, ale o to nešlo. Jde o to, proč má čtyřka tak vysoké hodnocení. Já bych takové hodnocení nedala, stačí 3 hvězdy, ne? Každopádně jsme se bavila odhadováním vraha, a docela jsem se nemýlila. Co mě dost (hluboko u ♥) zasáhlo, bylo to, že každé 2 minuty tam někdo zemřel. Moje slabší povaha to vyvažovala smíchem, protože občas to směšné bylo. Každopádně chci říct, že jsem se nebála, ani když jsme šla tmou domů a za zády "vrahy", ale bavila se. Prostě jsem spíš na psycho, dobrý psycho, kdy musím přemýšlet, než na klasický, i když dobře zahraný (ano, znovu jsme objevila seriálové teen hrdiny)a natočený film. Ale jo, zasloužili si to :)

Mládí v hajzlu (2009)

Knížky jsem nečetla, ale film není tak zlý, jak tady někteří tvrdí. Hlavní hrdinka mi nebyla až tak sympatická jako Michael/Nick, ale dalo se to přežít. V podstatě odpolední oddychovka, bez složitého vnímání. Možná bych brala víc vtipu, protože i když je Cera dobrý komediant, tak byl asi moc omezený scénářem, protože se z toho dalo vytěžit určitě víc. Na nedělní odpoledne místo Moto GP ideál :) (3 hvězdy za Ceru pro kterého mám lsabost, ano, jsem infantilní puberťačka)

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Tak to pochop už je koniec. Sraz Emo, Patrikovo oblíbený auto (kdo je Patrik?) a neustále se opakující lidé. Ani pes po nich neštěkne. Marně jsem se pokoušela vzpomenout si, kdo byl ve druhé a třetí řadě a na nic jsem nepřišla.

Top Gear (1978) (pořad)

Já a pořad o autech? Tak to jsem si nikdy nemyslela. Ale stalo se to skutečností. Už vím, co si přát za maturitu :)

Faktor strachu (2001) (pořad)

Nemyslím si, že je to celý o strachu. Spíš o odhodlání, odvaze a zvrácenosti. Jako skorovegetarián bych to nedala.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Tak tohle prostě můžu. Pro mě originální, překvapive, drsné a uvěřitelné. Některé díly jsou na víc než pět hvězd, některé hodně zaostávají. Joshua Jackson a John Noble táhnou celý seriál výš, hlavně doktor Bishop tomu dává šťávu a dávku originality. Občas se ztrácím, ale to je odpustitelný. 5* a myslím to vážně.

Tupíři (2010)

Je třeba vidět TY díly a pak člověk pochopí, na co to naráží, bez předchozího shlédnutí to ani nemá cenu. Nemám parodie a podobné snímky ráda, ale tohle nebylo tak špatné. Jasně, hodně je už v ukázkách a trailerech, ale jako správný odpůrce původních filmů jsem se musela podívat i na jejich parodii. Vampires Suck je lepší, ne nějak moc, ale je. 50%

Stmívání (2008)

Z mého komentáře půjde asi vycítit, že nemám slabost (opravdu!) pro nestvůry, které se těší na to, až mi vysají krev. Nejsem ani v týmu Jákoba ani Edy. Vizuelně to není tak strašné, ale když se člověk zaposlouchá, uvědomí si, že už je na to asi starý. Všechny díly jsem shlédla a tvrdím, že nejlepší byl ten poslední, po pár sklenkách vína. Skvěle jsem se (a infantilně) bavila nad výkony hlavních aktérů a společně se mnou se smálo celé kino, ale jejich smích(a pláč a slintání) nebyl známkou mírné "nálady", ale asi reálný. Nejvíce použitelná je jednička s kily bílého pudru a kečupové krve.