Kámoši až na dno lahve (2013)

Klasický nudný film ze života. Takový věci se stávají tisícům lidí po celém světě a nemusí nám to ještě připomínat ve filmu. Nebýt O.Wilde, kterou mam celkem rád tak bych nedal ani ty dvě hvězdy.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Mé šestileté neteři se to ohromě líbí a věřím, že se to líbí mnoha dětem. Ale pokud se mam na to kouknout zhlediska scénáře, grafického zpracování, příběhu atd., tak tento film je i na českou kinematografii nehorázný propad !!!

The Search for Santa Paws (2010)

Po dlouhé době Vánoční film, který mě opravdu vtáhnul do děje. Rád se na tento film zase příští rok o Vánocích kouknu.

Red 2 (2013)

Je to neuvěřitelné, ale udrželo si to vysokou kvalitu z jedničky. Musím říct pro mě stejně jako v roce 2010. Akční film roku!

Machři 2 (2013)

První díl se mi příliš nelíbil, sice měl příběh, ale chyběla mu po většinu času vtipnost a nápaditost. Tento díl je lehce ujetý, ale o hodně víc zábavnější a celkově na mě udělala dvojka lepší dojem než jednička.

Kouzelníci (2013)

Dobrej film u kterého se člověk nenudí. Carreymu ovšem role jakéhosi záporňáka úplně nesedla přitom potenciál celého filmu byl podle mě větší. Ale i tak jsem se v některých pasážích příjemně bavil.

Sedm (1995)

Naprosto úchvatný film. Výborný výkon všech hlavních herců. O režii ani není potřeba mluvit. Jeden z nejlepších filmů všech dob!!!

Méďa (2012)

Párkrát jsem se zasmál i když jsem od tohoto filmu čekal víc. Jinak výborný výkon Mily Kunis a Marka Wahlberga

Tisíc slov (2012)

Po delší době Eddieho film u kterého jsem se bavil.

Raubíř Ralf (2012)

Jiný animák, ale skvělý. Bavil jsem se a nenudil se a to je nejdůležitější. Určitě se rád kouknu znovu. Zvažoval jsem i pět hvězd, ale nakonec jsem zvolil 4, ale kdo ví jak to bude po druhým shlédnutí.