Ve stínu (2012)

Prostě bomba !! Nepatřím k fanouškům českých filmů, ovšem tenhle film si zaslouží těch 9 lvů zcela po právu. Ivan Trojan to nestojí ani za slovo prostě nejlepší český herec. Děj filmu a celkové pojetí příběhu parádní. Byl jsem napnutý jak to celé dopadne celý film a to je jen dobře. Zcela po zásluze 5 hvězd!!!

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Myslím si, že je škoda, že se lidé kteří točily trojku i čtyřku nedrželi směrem prvních dvou dílů které byli opravdu skvělé. 3 a 4 jsou spíš parodiemi a to není úplně podle mého gusta.

Skyfall (2012)

Až na pár zdlouhavých scén hlavně na začátku filmu prostě bomba!!! Možná, že i nejlepší Bond celé série.

Amazing Spider-Man (2012)

V několika momentech možná lepší než původní Spiderman, ale myslím si, že je tenhle film zbytečně dlouhý a některé důležité scény, které by tam měli být tak jsou nahrazeny trapnými scénami.

Mistři hazardu (2005)

Prostě bomba film, který jsem viděl už hodně dávno a před pár dny jsem si ho pustil znova a opět jsem se neskutečně bavil.

Madagaskar 3 (2012)

Musím říct, že jsem se bál, že už to nebude moc dobrý. Ale byl jsem mile překvapen a hodnotím tento díl jako druhý nejlepší po jedničce i když příběhově to zaostává. Pro mě překvapení roku!!!

Red (2010)

Tenhle film mě neskutečně pobavil, byl jsem celý film vtažen do děje a herecké výkony bez komentáře :D

Město (2010)

Film s dechberoucím námětem a dějem. Film je plný zvratů a překvapení!! Takových filmů by mohlo být víc.

Rango (2011)

Tento film je svým způsobem ojedinělým, jelikož je to animák zasazen do westernového prostředí, což byl určitě skvělý nápad. Ve filmu jsou opravdu skvostné hlášky, i když některé scény jsou už ohrané. Tento animák si určitě zaslouží 4 hvězdy.

Nezastavitelný (2010)

To je přesně akčnák podle mého gusta! Celý film jsme byl napnutý jak to celé dopadne a herecký výkon Denzela Washingtona to je něco úžasného.