Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra (2004) (pořad)

Legendární scénka v které se kupující Felix Holzmann ztratí v názvech filmů a podle které je pojmenované i toto DVD, tedy "Včera, dnes a zítra" zmiňuje dva skutečné filmy. Včera, dnes a zítra a v Sobotu večer a v neděli ráno.

Marie Rottrová: Lásko, voníš deštěm (1981) (hudební videoklip)

Píseň skupiny Black Sabath pod kterou jsou podepsáni její členové: hudba i text: Anthony Frank Iommi, Geezer Butler, John  Osbourne, William Bill Ward. český text: Jaromír Nohavica.

Záhady a mystéria (1999) (pořad)

Televizní cyklus věnovaný oblastem s kterými si věda neví rady a tak před nimi zavírá oči. Pořad připravený Jiřím Podzimkem a našim  předním záhadologem Ivanem Mackerlem. Autoři cyklu napsali po natáčení pořadu knihu "Záhady a mystéria". Shrnují nejen to, co bylo možné vidět na televizních obrazovkách, ale i to, co se tam z nejrůznějších důvodů již nevešlo.

Kali-Yug, déesse de la vengeance (1963)

Kalijuga, Kali Yuga, známá též jako Temný věk je v hinduistickém cyklickém pojetí dějin ten nejnižší ze čtyř věků vývoje světa, který končí degenerací lidí, úpadkem a úplným zničením. Kalijuga trvá 432 000 let, začala v roce 3102 př. n. l. Její konec byl odhadován na 21.-23. prosince 2012.

Havran (1943)

Ve skutečnosti byly dopisy podepsány "The Eye of the Tiger" a ne "The Raven". Režisér zvolil druhý podpis po popisu obžalované, který učinil novinář během procesu v roce 1922: "Vypadá jako malý ptáček, který složil křídla." Zajímavé je, že po tomto filmu slovo „havran“ zůstalo ve francouzštině („corbeau“) a označovalo někoho, kdo posílá anonymní dopisy. Je to velmi vzácný příklad filmového výrazu ovlivňujícího jazyk.