Jan 69 (1969)

Mučedník je člověk, kterému záleží na něčem mimo něj tolik, že nedbá o svůj život. Sebevrah je člověk, kterému záleží na čemkoli mimo něj tak málo, že už s tím nechce nic mít. Jeden chce, aby něco začalo, druhý, aby všechno skončilo.............Bylo to jedno z mála hvězdných období dějin Čechů.Kde bychom byli z hlediska etického,morálního,kdybychom zvedli Palachovu pochodeň dnes ?

Strakatí andělé (1964)

Ona je teta šíleně reakční, myslí si něco jiného než je v novinách... Z filmařského pohledu téměř bezcenné. Z hlediska politických souvislostí své doby ano,první kritika systému.. Nastíněno znechucení mladých režimem,kterým bylo ublíženo. Na svou dobu statečný počin.

Umírající zvíře (2008)

Rosteme láskou a bolestí.První půlka je poměrně plytká druhá hloubavější.dialogy divné (dabing) Dávám 70 %

Samoty Zikmunda Reacha (2006) (TV film)

Naprosto nepodstatné, že danou oblast neznám, ale magický rukopis Císařovského, mě vždy v táhne do role fascinovaného diváka.viděno dvakrát, ještě lepčí je Deník...

Planeta Země po vymření lidstva (2008) (TV film)

Efektově nízkorozpočťák... Nejvíc by mě zajímalo to, co tam nezaznělo, co až se dostanou z laboratoří... všechny ty bakterie a mikroby co tam sušej...Tyf ,Černej kašel, Paroubkova demence,Ráthovo egomaniactví a tak :) 70 %

Revue pro následníka trůnu (1969) (TV film)

Tak na to koukám a poslouchat Kubišovou,Neckáře,Vondráčkovou předabované Němci je za trest. Ale i jinak je to dost nezajímavé...Aspoň že se sami zpívají :-)

Vlak smrti (2006) (TV film)

To jediné co by mohlo zaujmout je námět,ten je ale Vykradený z filmu "Přejezd Cassandra "

Organ (1964)

Pro mne od začátku nepřehledné,nezajímavé.

Paradajs (1970) (TV film)

Příběhy z starých dob mám rád,ale ne v druhořadém hereckém obsazení..Ani Svoboda s tím nic nedokázal..

Lidé z maringotek (1966)

Cirkusy jsem nikdy nemusel,přesto tento film řadím vysoko, Króner byl skvělý.Jen dodám že pokud by zdálo podezřelé že umíral přišil mladý tak se velmi často u klaunů jednalo o otravu olovem z tělky...