Škodná (2007) (TV film)

Milenecká dvojice detektivů,pane jo to je průlom v české " kriminálce" -:) 70 %

Duel Frost/Nixon (2008)

Nikdy by mě nenapadlo že téma politiky by mě mohlo zaujmout,ale stalo se. Velkou úlohu v tom hrálo skvělé ztvárnění Nixona Frankem Langellou.

Vzpoura hraček (1946)

Co by malému roběti,mi tento film vždy promítali jako součást Mikulášské nadílky organizované ZO ROH v litvínovské" loutkárně ".I po letech jsem filmem okouzlen.

Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)

Mám D. Medřickou moc rád, ale tohle představení je - dámy prominou- spíš pro ženský.A mě fakt nebavilo.

Smrt pedofila (2003) (TV film)

Trochu neprávem zapomenutý film.Robert Jaškow byl skvělý ! Námět: Eduard Svítivý.

Útěk (1967)

To opravdu není film pro děti....ale o dítěti... Je to syrové i surové a ponuré ale dobré.

René (2008)

Můžeme mít co chceme ale nemůžeme chtít co chceme..... Je možné změnit života běh, když něco v nás nás znovu a znovu vrací zpět ? Život bývá nejlepším scénáristou...... S určitou nadsázkou film René vyznívá jako dokumentární analogie Jarmuschova Dead Mana a hudba, kterou složil Tadeáš Věrčák, připomíná hutné kytary Neila Younga ze zmíněného filmu. Ale nejen to. Jarmuschovo mrtvý muž je válcován osudem a podobné jako Reneho vede ho k neodvratné záhubě... 80 %

Šampion Mike Tyson (1995) (TV film)

Film mě mile překvapil, kdo čeká nakládačky ,bude zklamán...Jde spíš o to jaký byl Tyson jako člověk. 75%

Archimedov zákon (1964)

Sovák ,Menšík,Filipovský bohužel nemají co hrát...