Ochránce - Tichá dohoda (2021) (epizoda)

V době natáčení epizody na rozdíl od zahraničí neexistoval v České republice etický kodex, který by upravoval chování žáků a učitelů.

Edge of Darkness (1985) (seriál)

Když je zavražděna dcera Ronalda Cravena (Bob Peck) Emma, ​​policista Craven zjistí, že byla ve skupině aktivistů GAIA, kteří se zabývali odhalováním úložiště jaderného odpadu v Northmooru kvůli nezákonným činnostem.

Polda z Marsu (2008) (seriál)

cz verze se mi líbí, tato ne...

Plnou parou vpřed (1966)

Janek (Zbigniew Cybulski) je mladý, temperamentní námořník obchodní flotily. Jednoho dne se ve Štětínském přístavu setkává s vojákem Leonem (Zdzisław Maklakiewicz). Náhodné setkání prodlouží  liják, který muže donutí ukrýt se pod jednou střechou. Leon využívá příležitosti a chlubí se svými životními úspěchy – domovem, rodinou, dobrými výdělky. Janek mu nic nedluží. Vyprovokován chlubením se svého přítele, vypráví, čím dál barevněji, o kouzlech života na moři, které „suchozemci“ nikdy nezažijí. Život námořníka je v jeho podání nekonečnou řadou nádherných, vzrušujících dobrodružství, jako je dramatická romance s tajemnou baronkou Glorií, potyčka s gangem drogových dealerů na lodi nebo velmi riskantní pomoc při útěku z harém poskytl krásné Polce, která neuváženě vstoupila do manželství s exotickým partnerem. Když déšť ustane, muži se rozcházejí s pocitem tiché lítosti nad svým osudem - Janek pro nedostatek rodinného života a Leon pro jeho monotónní život bez fantazie.