Svatá čtveřice (2012)

Nějak jsem nepostřehla zápletku...ale závěrečná scéna vcelku pobavila :)

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Jedna z těch lepších novodobých pohádek. Sice trošku pelmel, ale jako celek poměrně příjemné. Hlavně díky Ivanu Trojanovi!

Želary (2003)

Ta scéna, kdy se Hana ztratí v lese a za ní se vynoří chalupa s oběšenci, je úplně úžasná! Citlivě podtrženo vynikajícím hudebním doprovodem. Jen více takových českých filmů!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Závěrečný díl potterovské ságy jsem viděla už několikrát a pokaždé ve mně vyvolal silné emoce. Některým dějovým liniím možná nebylo uděleno tolik pozornosti, kolik by si nejspíš zasloužily (Brumbálovo mládí atd.), ale jestli jste četli knižní předlohu, tak to vůbec neřešíte, a jestli jste nečetli...váš problém, nemáte nárok si stěžovat. Je to velkolepé a důstojné zakončení jedné dětské etapy, po které mi bude hodně smutno. Trošku je mi líto, že třeba profesorka McGonagallová nedostala více prostoru, protože v těch pár scénách, ve kterých se objevila, byla prostě dokonalá, nejvíc když mohla konečně použít zaklínadlo piertotum locomotor...jednoznačně dokázala, že je to zkrátka žena na svém místě. Ve filmu bylo jen málo scén, které by mě nedojaly...a je to přesně tak, co se týče Harryho Pottera, dokážu být až nepřirozeně sentimentální a patetická. A to k tomu asi patří...A ještě něco - Severusi Snape, jsi můj hrdina! :)

Armageddon (1998)

Je to sice pořádnej americkej kýč...ale ten konec a Aerosmith mě stejně vždycky rozsekaj!

Bylo nás pět (1994) (seriál)

"Já se ženit nebudu, já zůstanu vdovec!"

Svatba ve třech (2005)

Srdcová lesbická záležitost plná lehkého anglického humoru. Nese*te mě s tím modrým hodnocením! :)))

Je to i můj život (2009)

I když dávám 5*, znova bych tento film asi vidět nemusela, neb mi z něj nebylo úplně dobře. Tohle je docela silný kafe i na mě...ale stojí zato vidět už kvůli tomu, že si opravdu uvědomíte jednu dost podstatnou věc.