Podfukáři - Old Sparks Come New (2011) (epizoda)

Pěkně hnusná Hejlová, která si opravdu koleduje o pořádné vyškolení. Jeden z dílů, kde závěr působí "důvěryhodně" - trošku zbytečná mi tam přišla ta linka s Emou a jejím šamstrem.

Johnny English znovu zasahuje (2018)

Čtyři si to ani náhodou nezaslouží, ale dám je... takže vlastně zaslouží :) Dějově, filmařsky, logicky je to děravé jak cedník a pozorný divák se musí ptát, jestli to opravdu tvůrcům nevadí. Ale jak vidím, tak nevadí. Navíc děj je z velké části kopií prvního dílu a mnohé vtipy se jen v drobných obměnách opakují. Ale přesto. Ale přesto fungují a smálo se úplně celé kino skoro po celou dobu filmu. Rowan Atkinson tak dokázal znovu sám utáhnout celý film jen sérií svých skečů, protože jakmile sleze z plátna (naštěstí se to neděje příliš často), je film nulový. Pro mě absolutně nejlepší fór je hned na začátku s Edwardem Foxem - znalci starších filmů pochopí ;) a pak scéna s virtuální realitou - ta je dokonalá a dost možná jedna z nejlepších věcí, jakou kdy Atkinson natočil.

Podfukáři - Silent Witness (2011) (epizoda)

Módní průmysl už tady byl a fungoval (tehdy s Dannym, tentokrát s Mickeym), tak proč ho nezopakovat, když tím zároveň můžete pomoci Eddiemu?

Podfukáři - The Hush Heist (2010) (epizoda)

Opět díl, kdy policie tlačí partu do loupeže, kterou pro ně musí udělat... a samozřejmě opět díl, kdy parta policajty jednoduše (vlastně složitě) přehraje a opět zvítězí. Tentokrát i trocha Mission Impossible a zajímavá výjimka - poslední díl série a nemusí nikam utíkat...

Podfukáři - Conned Out of Luck (2010) (epizoda)

Už jen pro to, jak Mickey ztratil své kouzlo a musí o něj bojovat, stojí tenhle díl za vidění a hodnotím ho naplno. A Eddie si tenhle díl dozajista užil. Hejl je slizký, žádný šílený záporák a o obrání si koleduje už jen tím, jak se chová a vypadá :)

Podfukáři - Tiger Troubles (2010) (epizoda)

Tyhle (ne)krádeže jsou výborné, ale už se tenhle motiv několikrát objevil, takže proto jde ta jedna hvězda dolů. Jinak i tohle je prvotřídní díl a Kelly Adams v mini je úplně k zakousnutí.

Podfukáři - The Thieving Mistake (2010) (epizoda)

Zřejmě totálně nejzamotanější, ale zároveň taky nejdokonalejší a do nejmenšího detailu promyšlený podfuk, jaký kdy předvedli. Klobouk dolů před Mickeyho fištrónem a jeho schopností přesně vědět, co udělá ten druhý.

Podfukáři - And This Little Piggy Had Money (2010) (epizoda)

Hodně těžký a připravený soupeř, a taky dost sexy soupeř - Indira Varma jako dokonalý detektiv, ale tak jako i jindy v téhle sérii Mickey dokazuje, že je opravdu Pašák Mickey, když si už poněkolikáté poradí kromě hejla i s policajty.

Podfukáři - The Road Less Travelled (2009) (epizoda)

Od začátku trochu čitelný díl s tím, že člověk ví, že Mickey prostě neprohrává a je jasné, že série nemůže skončit špatně (spoiler? sorry). Ale je to asi první z posledních dílů sérií, který nekončí útěkem, ale jasným vítězstvím.