Přežít s vlky (2007)

Sice je to prezentováno jako skutečný příběh a máme uvěřit tomu, že malá žába dokázala cestovat v takovým krutu, že se i psi lámali v zatáčce bez jakékoliv újmy na zdraví, obklopená hladovými vlky? Naštěstí už se ví, že to tak není a že si to milá autorka vymyslela, aby si napakovala kapsy. Ale i tak je to průměrně dobrý. Měla jsem sice problém s Mishou soucítit, nějak jsem se nedokázala do příběhu ponořit a prožít ho, takže jsem u toho dělala tisíc jiných věcí. Asi na tenhle film brzy zapomenu, protože jsem neviděla nic, čím by mé ohromil nebo zaujal. Průměr.

Super drbna (2007) (seriál) odpad!

O puberťácích, pro puberťáky. Oprava, puberťačky.

Temné vody zločinu (2007) (seriál)

U některých případů mi běhal mráz po zádech. Je až k neuvěření, čeho všeho jsou lidi schopní.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tomuhle seriálu jsem dlouho odolávala, ne že by se mi nelíbil, ale nelákalo mě si ho pustit. Dobře, že jsem se jednou tak moc nudila, že jsem si to pustila, protože tohle mě fakt baví. Je to jeden z mála komediálních dílek, které mě baví i po několikerém shlédnutí. A tohle je jeden z mála sriálů, na které se vyplatí dívat v původním znění, protože se to hemží spoustou vtipů a narážek, které v dabingu ztrácí smysl.

The Wizard of Gore (2007)

Co tohle mělo jako bejt????? Podle popisu, jsem se těšila, že uvidím kouzelnickou estrádu vygradující záhadnou smrtí účastnic, prošpikovanou pátráním po příčině a rozlousknutí nějakého tajemna. Místo toho jsem viděla nechutnost, zmatenost, nekoukatelnost a debilitu, která neměla ani hlavu ani patu. A hernajs do jakého časového období děj zapadá? Hlavní hrdina, krajně nesympatickej cucák oblíkanej jako gagnster ve 30. letech, bydlející v kutlochu z 80. let, který je vybaven jako ze 60. let( ta televize a telefon do jiné doby fakt nezapadají) a volajícího z mobilu. Pokud to byl záměr, tak nevyšel. Zasazení do jedné časové linie, lepší herci(anijedna postava, která by budila pocit koukatenisti tam není) a mohlo to být lepší. Ježiš tohle je tak zprasenej film, že to snad ani není možný. Nejradši bych to hodila do odpadu, ale aspoň za nápad tu jednu hvězdu dám.

Trade (2007)

Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech. Je to zatraceně drsný film, reálný a pravdivý, ale bohužel konce bývají jiné než ve tomto filmu. Nicméně plný počet a místo v mé topce.

Ukliďte si! (2007) (pořad) odpad!

Co to sakra je? Další výplod chorých mozků? Už teď se klepu strachy až se toho chytne nějakej chytrák u nás, jak už to bývá zvykem a udělá z toho ještě větší blbost. Tedy pokud je to vůbec ještě možný.

Uvnitř (2007)

Brr, ještě teď mi běhá mráz po zádech. Asi nikoho nepřekvapí jak obrovský pud sebezáchovy v sobě dokáže člověk najít, tím spíš, když je to těhotná žena, bránící své dítě. Ale kolik toho taková žena je schopna snést? Tenhle film si asi jen tak znovu nepustím, ale rozhodně ne proto, že by byl špatný, protože to není, ale proto, že je pro mě trochu hůř stravitelný.

Vratné lahve (2007)

Jako by někdo vzal mojí babi s dědou (shodou okolností také Eliška a Pepa) a natočil je. Málo českých filmů mě vyloženě baví, ale tenhle je prim posledních let, prostě není co vytknout. Má své místo v mé filmotéce a rozhodně tam zůstane.

Výchovný tábor (2007)

Úchylové, vyžívající se u násilných scén, kteří po přečtení obsahu od distributora nadšeně nadsedají na gauči nedočkavostí si moc neužijou, ale ti ostatní nebudou úplně zklamaní.