Blíženec (2019)

Zklamání, velký, velký zklamání.....

Brutal Relax (2010)

Já bych úplně smazala označení horor, protože tohle je tak blbá komedie, až je to skoro geniální.

Buřtcajk (2012) (pořad)

Jako vypravěč vtipů je dokonalej, málokdo umí podat vtip tak jako on, ale tohle se nepovedlo. Čím víc se snažíš udělat srandu, tím více trapné to je (viz. Vaňková). Ale i tak, jsem se někdy dobře pobavila. Je to typicky izerácký, takže některé vejžblepty nemusím, ale úplnej odpad to není. První myslivecký díl byl vrchol humoru, žádný další díl už ho nepřekonal.

Caligula (1979)

Tenhle film jsem poprvé viděla jako puberťák tajně na VHS, kterou měli naši, stejně jako jiní osvícení rodiče, schovanou za komínkem triček. Po letech musím konstatovat, že historicky je to velmi povedená věc. Viděla jsem jak cenzurovanou, tak necenzurovanou verzi a přestože se nepovažuji za nějakého porno sledovače, tak verze se vším všudy je lepší a vystihuje ten sajrajt se vším všudy.

Cesta (2009)

Jediné co můžu vytknout, je, že mi chybí důvod zkázy světa. Jelikož jsem nečetla knihu, tak nevím a tápu. Ač je film bezvadný, tak mi prostě chybí důvod, proč se to stalo. Bez toho to pro mě není kompletní.

Co kdyby (2012) (pořad)

Super, bavím se, tlemím se na celé kolo.

Colette (2013)

No nic, tak jsem si asi koncentrační tábory představovala úplně blbě. Oni to byli vlastně jen přísnější pionýrský tábory. Tohle je výsměch všem, kteří určenou dobu zažili.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

David Copperfield nové doby, ovšem tentokrát je to metrosexuální "cool emo" playboy. O něm se také tvrdilo, že jeho čísla jsou opravdová a pak se jeden člověk rozhodl, že světu odhalí některá jeho "kouzla". Levitace? Podvod. Mizející předměty? Iluze. Vybraní náhodní diváci? Vždycky domluvená akce!!! Spousta podepsaných prohlášení o mlčenlivosti, pod hrozbou obrovské finanční pokuty, mluví samo za sebe, ne? Jedno jeho vystoupení prý představovalo až dvě stovky spolupracujících lidí mezi diváky. Jestliže někdo opravdu věří tomu, že člověk sedící v tureckém sedu se dokáže vznést a létat kolem stromu, nebo že dokáže chodit po stropě aniž by spadl, tak je to jeho věc, ale ono to fyzicky prostě možné není a ani nějaké ty "síly" na to nestačí. Jsou prostě zákony fyziky a ani nagelovanej hezounek na tom nic nezmění. Ale abych byla objektivní, musím dodat, že některé triky Crisse Angela mě taky zarazily. Nicméně spousta jeho fanoušků jsou -náctileté fanynky k čemuž není co dodat.

Čarodějky (1990)

Nejsem fanda dětských filmů, spíš naopak, ale tohle je teda jinej odvar. Jak už je tady několikrát psáno, je to skvělej dětskej horor. Jako malá jsem tan film měla ráda a nedávno jsem ho viděla po skoro 20-ti letech a musím říct, že pořád to má šťávu a vizáž čarodějnic po sundání masek by vyděsila i mě.