Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Prvý diel bol celkom fajn. Avšak, Cesta 2 je totálne tupým pokračovaním, kde sa o zábave nedá vôbec hovoriť. Jedna hviezda za Dwayna Johnsona ktorý by ale mal vážne prehodnotiť načo v budúcnosti kývne.

J. Edgar (2011)

Potom ako som všade čítal že aké je to veľké sklamanie som teda čakal niečo strašné. Žiadny katastrofický scenár sa však nekonal. Skvelé prevedenie do doby, a práca v detailoch či s maskami je pôsobivá a ešte väčšmi zvýšili môj celkový dojem. Film sa síce trochu pomalšie rozbieha, no druhá polovica šlape naplno. Je tu hneď niekoľko silnejších scén kde Leo ťahá svojím výkonom tento film naozaj vysoko. Dlhodobo podáva oscarové výkony a stvárnením Hoovera len potvrdzuje status najlepšieho herca súčastnosti. Jednotlivé scény sú veľmi pekne a dôveryhodne natočené. Netreba zabúdať na dobrý výber hercov čoho vrcholom su herecke výkony, nielen excelentného DiCapria (nepochopiteľne bez nominácie) ale aj Armieho Hammera. O Hoovera som sa nikdy veľmi nazujímal a celkom ma bavilo ako sa postupne divák dozvedá niečo nové o ňom či o budovaní FBI. Clint sa nemá začo hambiť pretože sa mu opäť podarilo natočiť další skvelý film, ktorý bohužiaľ nezdieľa slávu ako jeho predošlé počiny. To že je film v modrých farbách nieje zaslužené, myslím že patrí trochu vyššie. Je ale pravda že život takeho veľkého človeka sa nedá zobraziť v 130 minutách filmu.

Klokan Jack (2003)

Určite to nieje nejaký super film no ide predsa v prvom rade o zábavu. A ja sa pritom vždy dobre zabavím. Podľa mna naprosto skvelá a zabavná komédia a naozaj výborne a najmä vtipné scény či dialogy. Taktiež zaujímavé obsadnie.

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film) odpad!

Totálne o ničom. Nedalo sa to ani len pozerať. Nechápem prečo to stále niekto točí.

Nebezpečný cíl (2008)

Nicolas Cage berie poslednú dobu rolu za rolou, ide z jedného pochybného projektu do druhého a tak to potom aj vyzerá. Jeho hviezda pomaly zhasina no stále je to Nicolas Cage ktorý je nadalej vynikajúcim hercom a ktorý do takýchto filmov určite nepatrí. Má proste smolu a zrejme sa jej tak skoro nezbaví no verím že sa dokáže opäť vrátiť na vrchol .

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Naprosto skvelý film (dokonca western a tých naozaj dobrých z tejto kategórie nebýva veľa) aj napriek zakončeniu príbehu ktorý mne vôbec nevadil. Russell Crowe aj Christian Bale sú ako vždy perfektní. Mangoldovi sa podaril natočiť film aký tu už dlhšiu dobu nebol.

My dva a křen (2006)

Na filmy Owena Wilsona sa vždy veľmi teším. Tento rozhodne patrí k tomu lepšiemu. Príjemná komédia, dobrá zábava o ktorú najmä ide, naozaj dobrí herci, a skvelý Owen ktorý vie vždy skvelo pobaviť. Je skvelým zabavačom čo stále potvrdzuje a pristane mu to. Bavil som sa.

Velká rána (2004)

Skvelé hviezdne obsadenie ale to je tak asi všetko. Ešte k tomu okrem Owena Wilsona ktorý ako jediný podáva dobrý výkon ostatný herci za veľa nestáli. Otrasný scenár vdaka ktorému je to poriadna nuda. Veľké sklamanie.

Astronautova žena (1999)

Okrem tajomnej atmosféry a zopár zaujímavych či napínavych scén film veľmi nezaujal. Očakával som viac aj od Johnnyho Deppa no ten pôsobí so svojim hereckým výkonom dosť nevýrazne. No treba povedať že nápad to nebol zlý, trebalo ho len lepšie využiť.