Domácí mazlíček (2008)

Jakožto pravidelný čtenář Maximu jsem si tohle musel pustil, abych zjistil jak si vede konkurence v podobě Playboye. A chlapi, v čele s Vondráčkem, nemáte se čeho bát, tenhle časopis pro vás opravdu není hrozbou. Ale vcelku jsem se pobavil, nicméně míním, že holky, které se dostanou na titulní stránky Playboye by měly být jasné desítky, kdežto Shelley je hnusná jako spálená sekaná, ale tu její naivitu jí lze bez výhrad věřit. Ostatní holky byly výborné a děj tak jednoduchý, že ho pochopí i dívky, které když slyšíte mluvit, hned si pomyslíte: Ale Zlatíčko.. Dobrá oddechovka po náročném dnu na naprosto nenáročný večer. 60%

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Celkem obstojné, s velkou mírou nadhledu se pobaví i pánové. (dívky samozřejmě budou omdlévat blahem) Jediná věc mi z tohoto dílu tvajlajt nebyla jasná. A sice měl na sobě víc rtěnky Edward či měla víc zmalovanou hubu Bella??

Sinister (2012)

Upřímně nevím co bych chtěl víc. Sinister přesně odpovídá mým představám o ideálním hororu. Tma, atmosféra domů se strašidelnou historií,minimum krve, působivá situační hudba, která dělá thrillery horory a pár veskrze nevyspalých ponocujících děcek. A přesto jsem se nejvíc lekl zvuku rozvrzané sedačky spolusedící. Škoda, že se tam nevyskytla žádná lekačka u které by se mi rozbušilo srdce a zrychlilo dýchání. No nelze mít vše, po čem v hororech toužím. A finále bylo dobré (všimněte si, že když před dobré dáte velmi, vznikne velmi dobré a to už něco znamená) a pro mě naprosto nepředvídatelné. Jsem rád, že i když se KISS rozpadli, tak alespoň jeden z nich se dal na hereckou dráhu. Like it! 75%

Atlas mraků (2012)

Stejně jako Matrix trilogy bratrů,ups sourozenců Wachowski, tohle dílo po prvním shlédnutí pravděpodobně málokdo pochopí, ale dle hodnocení ho všichni dokáží docenit. :O Atlas mraků si zcela určitě příliš fanoušků nenajde. Není se čemu divit, to co tahle trojka režisérů nakonec dala dohromady, vskutku nemá obdoby a pro každého to nemusí být ,,to pravý vořechový". Ale aby osm prvotřídních herců zahrálo cirka 20 ať už více, či méně důležitých postav, tak to je úctyhodné. Nejvíce smekám před Tomem Hanksem, protože jeho učinkování v Atlasu mraků, od něj to nejlepší co nás potkalo od Forresta Gumpa. Ani v jedné z jeho šesti rolí nezklamal, jeho výkon byl prostě kurevsky dobrej!! Hudba byla namixovaná také fajn, ale vzhledem k tomu, že jedna část byla jen o hudbě, čekal bych malinko víc. Pár zábavně mířených scén taktéž pobavilo a pár nechutných scén taktéž znechutilo (jatka byly vskutku odporné). Atlas mraků je příběh pro děti(Tom Hanks na konci potvrdí má slova), který by děcka neměly vidět, už kvůli množství prostřelených hlav a proříznutých krků. Jediné co mě popudilo bylo skákání mezi jednotlivými příběhy, nejdéle snad vydržel pět minut, ovšem nebylo výjímkou přeskakování po několika málo vteřinách. Nicméně vše má smysl a vše je propojeno a na konci to docela zapadalo. Pravdu pravdoucí? 90%

Méďa (2012)

Začátek filmu, ten je jasně na pět hvězd. Neuvěřitelně cynický a sarkastický Ted dostat do kolen snad každého. Ovšem v druhé části, kdy se tvůrci snaží o jakýsi děj, stokrát viděný ve všech filmech a nápadně podobný filmu Kamarád taky rád (proč Mila Kunis všechny odkopne, i když ví, jak moooc je miluje?) už ztrácel lehce úroveň (Flashe nepočítaje). A úplný konec? Labužnickej. Spolu s Diktátorem nejlepší komedie 2012. 80%

Skyfall (2012)

Resumé: nikdy si nebudu v noci svítit baterkou, mám li za sebou několik opravdu nepříjemných hochů. 85%

Probudím se včera (2012)

Kdesi jsem vyčetl, ze Heineken dal 45000000$ dolarů za to, ze poslední Bond bude pít místo suchého martini právě toto pivko. Škoda, že neměl chuť investovat i do tohoto filmu. A kdyby snad Petr Kovář ještě telefonoval Samsungem, snad by tenhle film měl hned vyšší úroveň. Každopádně na naše poměry celkem fajn a originální film, kterej sic místy nudil, ale herci (ti mladí) byli sympatičtí a zahráli to fakt dobře, což se o těch ostatních, (evidentně trpící krizí středního věku) říct nedá. Ale učitel občanské nauky z tohoto hodnocení vypadá. To byl bez chybičky vynikající soudruh učitel politruk, rudej jak naše republika v tyto časy. 70%

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Název už trochu napovídá jak to dopadne že? :D Syrová podívaná, bez špetky nějakého originálního nápadíku, ale na ty ovarové krky stylově se mlátící, víc jak půlku z celého filmu, v ringu je fajn podívaná. 70%

Monty Python a Svatý Grál (1975) odpad!

Konečně jsem dosáhl dna absolutní zhovadilosti a to podotýkám, že jsem párkrát viděl i skvosty jako Ulice, Ordinace či Věčný svit neposkvrněné mysli. Snad by moje hodnocení nebylo takové jaké je, ale to bych musel tento film dokoukat. Ale trpět chci až v očistci, takže to nebylo možné. Za scénu o vlaštovkách nesoucích kokos, krásných 10%

Equilibrium (2002)

Matrix 4 - Equilibrium. V hlavní roli byl Neo vyměněn za Johna. Vše ostatní zůstalo, včetně perfektních kontaktních soubojů, které mi v Matrixu tolik imponovali. 75%