Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

No čekala jsem teda víc.. Na Jima jsem zvyklá v trochu jiných rolích, zde mě bohužel ani nerozesmál ani trochu. Celé to bylo takové předvídatelné, chvílemi nudné.. Prostě taková oddychovka na nudné odpoledne. Ale ti tučňáci byli tak roztomilí :) ňuňuňuuu.

Sex ve městě (1998) (seriál)

V poslední době jsem si Sex and The City ještě více zamilovala. Dříve jsem seriál sledovala jen občasně v televizi, ale nyní už druhou sérii sleduji popořadě skoro každý večer na Primě Love. Miluji charaktery všech 4 hlavních ženských postav a Carriiny úvahy a řečnické otázky... Vůbec mi nevadí český dabing, přestože u většiny hraných seriálů ho nesnesu. Nemyslím si, že kvalita jednotlivých epizod je nějak extremně rozdílná, mě z dílů, které jsem zatím viděla, bavili všechny plus mínus stejně. Dobré je, že ne uplně vše (ikdyž většina ano) se řídí názvem seriálu..jde také o lásku, módu, přátele atd.

Lenore, the Cute Little Dead Girl (2002) (seriál)

Některé epizody jsou povedenější, jiné tedy nic moc.. Ale černý humor, kterého je seriál plný, mě baví. Těm morbidním vtipným scénám se často směju. Lenore je roztomilá malá holčička, ale první pohled může někdy klamat! :D Škoda jen, že není víc dílů...

Yes or No, Yaak Rak Kor Rak Loey (2010)

Třetí asijský film, který potvrzuje to, že snímky z tohoto světadílu mě dokonale dokážou vtáhnout do děje. Jedná se o hodně netradiční podívanou, není to sice typický romantický příběh, ale přesto jsem se celou dobu příjemně bavila. Vůbec mi nevadilo, že se jedná o vzplanutí dvou dívek, na celý film jsem pohlížela spíše jako na lásku s mnoha překážkami mezi 2 lidmi a na jejich pohlaví jsem tolik nehleděla. Hudba byla sice tématická, ale trochu bych na ní ubrala.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Cože? 69% od CSFD diváků? Ano, každý má jiný vkus, ale film s ohranými vtipy, nesympatickým hercem v hlavní roli, mnoha klišé a od začátku jasným happyendem, to potom nedokážu pochopit tak vysoké hodnocení. Jediné co opět nezklamalo, byl výkon Kirsten Dunst. Ale jinak tedy opravdu hrozná nuda, přemýšlím, jestli i ty 2 hvězdičky nejsou nadhodnocené...

Méďa (2012)

Tyyjo, tak takhle jsem ještě nikdy neprosmála v kině většinu filmu :D Opravdu výborná, vtipná a zábavná komedie. Jsem ráda, že jsem to mohla vidět v kině. Navíc výborné výkony herců, Médi a nesouhlasím s komentáři, že "všechny vtipy byly vyzrazeny už v trailerech". Celý snímek se sice musí brát trochu s rezervou, ale já prostě nemohu jinak a uděluji Méďovi 5*, zatím nejlepší komedie roku 2012.

Umění zapadnout (2011)

Achjo, tolik jsem s na ten film těšila, ale jak už to bývá - když se na něco člověk hodně těší, bývá zklamán. A já jsem byla velmi. Moc hudby, málo děje, moc předvídatelnosti, málo napětí.. A takto bych mohla pokračovat. Trochu mi to připomnělo můj hrozně neoblíbený film Dlouhá cesta, ale tak hrozné to zas není. Mimochodem herecké výkony hlavních rolí mě nadchly, stejně jako hudba, kterou bych však trochu ubrala..

Román pro muže (2010)

"Komedie" zbytečně plná "č*ráků" a mnoha ještě horších vulgarismů, trapných vtipů, nudných scén, herců, kteří opravdu nepatří mezi mé oblíbence (a tímto filmem u mě ještě více klesli).. Když to shrnu - katastrofa. Viewegh je výborný spisovatel, ale tohle zpracování se prostě nepovedlo!

Scary Movie 3 (2003)

Po velmi dobré jedničce a nepovedené dvojce přišla trojka, která sérii zase trochu pozvedla. Škoda, že už se mezi postavami neobjevili moji oblíbenci Ray a Čmoud :( ale i tak, 3. díl se mi celkem líbil.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Všechny díly jsem viděla hned za sebou a tak mohu říct, že právě jednička je jednoznačně nejlepším dílem celé série. U mnoha vtipů jsem se dost pobavila, přestože jsem neviděla ani Vřískot, ani Tajemství loňského léta. Tento díl měl určitě také nejlepší zápletku a trochu napětí při odhalování, kdo je ten v masce. Parodie nejsou zrovna mým oblíbeným žánrem, ale zde jsem se prostě pobavila :) Uvažuji dokonce o tom, že na páté pokračování zajdu do kina.