10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Zpočátku nadprůměrně zábavný film o jednom ťulpasovi, kterej zakládá svůj život na konstalaci hvězd a bojí se oslovit slečnu z knihovny, po které nesmírně touží. Jeho spolubydlící ve složení vyhulenec, intoš a děvče co hlídá děcka mu dohodí jeho tátu, se kterým se ovšem synek moc nemusí, ale tatík umí balit holky a tak společně strategicky vymýšlí plán, jak jeho bohyni dostat. Film dokáže určitě pobavit a celkově dokáže vyzvednout tu žumpu českých filmů poslední doby, které se na nás chrlí ze všech stran. Celkově ho pohřbívá nenápadná reklama na šikmooký shit káry Kia, které se stávají v naší ,,škoda people každej rok jedeme do Chorvatska na Makarskou a bereme s sebou řízky´´ zemi obzvláště populární a místy trapnými scénami které vyvrcholí do až moc happy endu. Ale díky za ten film, celkově se na to pěkně koukalo.

22 Jump Street (2014)

Jak zde někdo píše ,,opakovaný vtip není vtipem´´ tak za mě to tady uplně neplatí, pořád je na co se dívat, pořád mě to bavilo. Už to nemá tak šílenej drive jako 21 Jump Street ale pořád je to film, který má právo být považován za komedii.

Don Jon (2013)

Neřekl bych, že Don Jon je vyloženě závislej na internetovim pornu. Prostě honí. Honí i když má holku. To dělá každej, stejně jako já i moje holka. Děláme si to často sami a normálně se o tom bavíme, má to sví kouzlo. Někdo možná nehoní, ale všechny co znám tak jo. No, takže Jon si nabrnkne nějakou buchtu, ta ho přistihne jak si ho honí, rozejde se s nim kvůli tomu, mezitim se zamiluje do takoví intelektuálnější buchty se kterou zůstane a přijde na to, že se dá souložit i tak jako romanticky a né do toho jen pokaždý brutálně bušit. No a to je celej příběh. Jako pár vtipnejch momentů to má ale znova už si to nepustím, neshledávám na tom nic, kvůli čemu bych si to měl znova pustit.

Fakjů pane učiteli (2013)

Vtipný podání příběhu o kriminálníku Zekim, kterej začne učit na škole, pod kterou má zakopaný prachy a při tom co vyučuje nejhorší třídu ze školy tak dole kope cestu k penězům. Pár dost vtipných scén (fakt jen pomálu) ale nic víc. Kdyby nebylo toho trapnýho zaláskovanýho příběhu s jinou učitelkou a bylo to celkově trošku ostřejší, tak bych hodnotil víc. Párkrát jsem se zasmál ale znova už si to nepustím. Čekal jsem teda větší srandu.

Fízlové, hajzlové (2013)

Tenhle film si hraje na něco, co není. Stupidní a nudný, 1* za muziku a 2* za závěrečnejch pár minut na pohřbu, který mě trošku pobavili. Někdo se snažil bejt hrozně vtipnej ale nevyšlo mu to.

Gravitace (2013)

Zatraceně dlouhá záchrana vlastního života.

Hudební masakry (2013) (pořad)

Pobaví to. Poukáže to na to, čeho všeho jsou zvrácení lidé v tomto zvráceném světě schopni :-)) A ještě více pobaví některé komentáře na pana Konáše jak nic nedokázal atd... Má svůj pořad. Svůj web. Těch lidí je mi líto co píšou tyhle komenty :-) Stejně jako některých hudebních masakrů :-) Na druhou stranu, někdy je ten pořad až zbytečně kritický.

Lidský kapitál (2013)

Přiznávám, že jsem si dost dlouho říkal, proč čumím na příběh o krachujícím podnikateli, co stahuje na dno úchylnýho realitního makléře a žije s totální blbkou a synem, na kterém bych si rád nacvičil chvaty z bojových umění, protože většího ufňukánka jsem dlouho neviděl. Postupem filmu jsem ale pochopil proč. Takhle nechci nikdy dopadnout, žít ve lži a nesmyslu. Jdu raději prodat firmu a žít na ulici a bude mi skvěle! Ten film mě nakonec dost zaujal spousty zvraty a ano, celkově to bylo takové jednodušší, ale mě to s tím, jak film plynul, stále více bavilo a překvapovalo.

Mafiánovi (2013)

Celej film se nese v duchu komediální gangsterky, celej film mě bavil ale ten konec? Ten to uplně pohřbil. Sledujeme rodinu mafiána, který se stal udavačem aby se uchránil a je v nějaké ochraně svědků. Příběh fakt místy vtipný, docela agresivní dcera a vychcanej synek jdoucí ve šlápějích tatínka, celé je to takové odlehčené a ke konci uplně zbytečně přehnaná řežba, která je navíc jakoby useklá a najednou konec. Pro mě velké zklamání, nebýt toho konce, tak 4*.

Millerovi na tripu (2013)

Já nevím, mě se tohle prostě nelíbilo. Ohrané scénky, místama až trapné. Docela se divím tomu hodnocení ale 100 lidí, 100 názorů.