Srbský film (2010)

Zvrácenosti je v tomto filmu opravdu hojně. Autor se opravdu nebál naservírovat divákům úchylnou podívanou..BOŽE u tohohle filmu je zvrácená i ta hudba ! :) Ale zkusme se na to podívat z jiné stránky.. Snímek je opravdu napínavý ve všech směrech, dokonce je i složitější na lidskou psychiku.. A ten konec ?? JEDNIM SLOVEM MAZEC !! Tento film má všechno co zvrhlý divák potřebuje..V životě jsem zatím opravdu neviděl tak zvrhlý film..! Je až neuvěřitelné kam všechna ta zvrácenost vtomto filmu zašla. Na tento snímek určitě jentak nezapomenu...

Jak vycvičit draka (2010)

Nádhera.. Takhle si představuju pravej Animák.. Roztomilej drak, rozzuření Vikingové, sobouje s draky a tak dál můžu pokračovat až do nekonečna ! Jednoznačně 5 hvězd.. Jediný co můžu vytknout je že konec se dá teoreticky předvídat od prvních 20 minut... Ale je to nádhera !

Nutné k přežití (2006) (pořad) odpad!

Co je todle za boj o přežití, když máte za zadkem celej filmovací štáb ?? todle je tak neuvěřitelné divadlo.. Myslím,že realnější byla i Godzilla :) Bear Grylls je opravdu dobrý herec, který rád papá žu-žu ve tvaru oka,červa a nebo dalších rádoby nechutných věcí :) Pokud chcete vidět opravdového mistra v boji o přežití tak doporučuji jen a jen http://www.csfd.cz/film/232816-survivorman/ - žádnej štáb jen on, jeho kamery a přežívání 7 dní v divoké přírodě.

Surovost (2009)

Bože jak já miluju tenhle filmovej žánr ! Slušnej mladej chlap se díky naší zvrhlé společnosti stane nebezpečnější než jeho útočníci...Tady ani moc nešlo o to že mu ublížili fyzicky, ale o to že ho psychicky uplně zničili ! Strachem z okolních lidí a zvuků se pomalu připravuje na krvavou odplatu... Vynikající Psychologický Thriller !

Strašáci (1971)

Tento snímek je opravdu těžké ohodnotit.. Nevím jestli je to opravdu na 5*, ale 4* je málo.. Film ze začátku působí velmi nevinně, ale poté se začne nevinnost stupňovat až zvnikne násilí. David je zprvu typ člověka, který by neublížil ani mouše, ale Sam Peckinpah nás dokázal přesvědčit o opaku. Myslím že nejsem sám na kterého tento film zapůsobil dvěma směry.

Spartakus (1960)

Jednoznačně nejlepší historický film v podání Stanleyho Kubricka a Kirka Douglase...Tento film se mi opravdu vryl do paměti, kvuli Spartakovo odvážnosti.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Můj TOP2 seriál.. Tvůrci se nebojí udělat srandu z čehokoliv ! Je libo mrtvý Steve Irwin se zapíchnutým rejnokem v srdci na pařbě v pekle ? Ano v south parku je to možné! Chladný Eric Cartman, který se dá nazvat králem černého humoru, si opravdu z ničeho nic nedělá a nic se mu nehnusí viz. první díl z páté serie: Scott Tenorman Must Die... Pokud si někdo myslí že seriál je jen o sprostých slovech tak je totálně vedle.. V south parku šlo vždycky o parodii a udělat si srandu z věcí ze které se snad ani sranda nedá udělat. Tvůrcům tleskám !

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

WoW ! toto jsem si řek po zkouknutí posledního 37 dílů. Souboj dvou geniálních "studentů", který nezná hranic ! Kira je moje nejoblíbenější postava vůbec a každým dnem si přeju, aby se taky oběvil nějaký ten Kira a dal tenhle svět do pořádku! Kirův vítězný smích, nikdo opakuji nikdo nedokáže nahradit ! Silné scény: S agentem FBI v metru, s lupičem v autobusu a ta nejsilnější scéna ?: Prezident USA se podrobil samotnému Kirovi !! Jednoznačně nejlepší seriál co sem kdy viděl.

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Dětské pokusy, které zkouší rádoby vtipný team vědců. Jedna hvězda za pokus o napodobení Bořičů Mýtů...

Grotesque (2009)

73 minut fyzického a psychického týrání..Šílený doktor, který bez slitování, zkouší mladý pár lidí a jejich city, které k sobě cítí. Ke konci jsem čekal happyend kdy některá z mučených postav unikne nebo dokonce doktora zabije, ale mýlil jsem se.. Opravdu zajímavý snímek, který v sobě nese myšlenku co všechno dokážete vydržet pro lásku k druhému..