• Pohádka

Hodinový manžel (2012) (seriál)

Horší než New Girl (a to si o ní nemyslím kdovíco), o trošilinku lepší než Cougar Town (není tam tolik nuceného smíchu), ale stejně to je tak trochu o ničem, nevidím v tom moc velký potenciál. moc mi není jasné, proč jedou po sobě hned dva dvacetiminutové díly...

Prime (2005)

Řeknu vám - nebýt tam "Jake" z One Tree Hill, který na mě ve 2., resp. 3. řadě docela zapůsobil (no, jasně, teenagerský zodpovědný otec miminka,no :D), nedám tomu filmu ani šanci. Uma mi totiž vůbec nesedí. PS: Další náboženská demagogie? Další omílání židovské historie a kultury? Really?

Casino Royale (2006)

SPOILER ALERT! Tak já vám nevím - kdyby Bond uměl správně (a víckrát než 3x) dávat CPR, tak by snad ještě byla naživu, hm? 8)

Divoká řeka (1994)

Jak já si před těmi x lety přála, aby se vyprdla na manžela a byla s padouchem Kevinem Baconem. :D

Rande (1997) (pořad)

Pro mě jeden z nejzábavnějších a nejzajímavějších pořadů mého dětství, ale dnes už bych asi nedala více než pět minut.

Správci osudu (2011)

Příjemná změna tématu, ale stejně za *. Něco mi tam přece jen chybělo.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Řeknu vám, že jsem potřebovala zvednout náladu a tento účel byl zhlédnutím byť jen kousku prvního dílu splněn. 8) Rozhodně si ale určitě nedám další dávku této ukázky nesčetného množství filozofických disputací.

Nová holka (2011) (seriál)

Celé mi to přijde o ničem, Zooey jsem v "500 Days of Summer" neměla ráda (resp. se mi nelíbil celý film), ale chtěla jsem ji dát šanci. Zbytečně. Kluci taky stojí za houby, já vám nevím. Pokud to má být komedie, tak je to hodně podprůměrné. Jess, kterou Zooey hraje, je až moc divná a mimo, a to myslím tím stylem, že to není ani roztomilé, ani vtipné. Prostě nudné a trapné. A to přirovnání s Friends, které jsem zaslechla v jedné talk show, by nemohlo být víc mimo. Včerejší (15. díl) byl naprosto nejtřeskutější ze všech. Fakt nevím, proč se na to ještě koukám.

Oprah show (1986) (pořad)

Její celebrity hosté mě nikdy nezajímali, což se ovšem nedá říct o jejích (pro mě) "speciálech", eg. ohledně experimentu s diskriminací kvůli barvě očí...