Muž odnikud (2010)

nejlepší hláška: "Nechoď, budeš mít na sobě krev." děti, drogy, orgány a pořád dokola a dokola a stejně mě to nerozbrečelo.

Vincent (1982)

"His mother said, "You're not possessed, and you're not almost dead. These games that you play are all in your head." ... temná a líbivá předzvěst Burtonománie.

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

oblíbila jsem si Baldwina. před viděním seriálu mě pohled na něho natahoval. Tracy je machr, vtípky o Whoopi Goldbergový z první sezóny mám vytetovaný v mozku. za zmínku stojí i Jane Krakowski. podle mě je to nová hrdinka Sexu ve městě. dobrá práce, všechny palce nahoru.

CoMyJenVíme!? (2004)

hmm, hmmm, asi jak komu to pasuje - někdo je pro obsah někdo pro formu. obsah se mi líbil. netvrdím, že všemu sdělenému rozumim, ale když to zkoušim v praxi, funguje to. a jelikož nejsu vědátor, zbytek je mi fu(c)k. dokument, který určitě stojí za vidění.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

odmyslím si dobové okolnosti a hned mám pár dílů kvalitní kriminálky. vrchol: Bruna u studny se sekerou.

Marmaduk (2010)

oddechovka, předvídatelná, místy roztomilá. neurazí, ale do gauče nepřimrazí. ale dětem na tom přeci nesejde. Duke je krásnej pes a kocour má bezva hlášky.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

to můžu. los perfectos!

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

věnujme se našim dětem a nenechme je degenerovat u TV s*aček!

Stefanie - nový začátek (1995) (seriál) odpad!

tohle bych regulérně zakázala. nebo existuje někdo, komu to obohatilo existenci?