Zírej, holube! (1987) (TV film)

No, ještě že sem tohle nezažil... 50%

Tygří klec 2 (1990)

Příběhově ještě větší pitomost než první díl. Nadruhou stranu hlavní role pro Donie Yeana a hodne dobra role Robina Shou jako zaporaka... Možná tím pádem i lepší bojové scény, ale prostě příběhově horší. Vlastně nechápu proč to navazovalo... S prvním dílem to nemělo nic společného. 55%

Vejška (2014)

Stejnej brak jako jednička.... V podstatě kokotina, která ale v žumpě toho co se ted točí zase tolik neurazí... ani nenadchne... Dobrá role Krause, ten je prostě boží :D 52%

Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Paradoxně o něco lepší a zábavnější než první díl. Hlavně díky novým postavám a prostředí vysoké školy. Také hlavní láska o dost hezčí. Pořád ale průměrný film, který je fakt nebudu mít potřebu vidět někdy znovu. 47%

Mladé víno (1986)

Oproti druhému dílu ubylo politiky,ale také humoru. Pan Menšík zde hrál spíš druhé housle, ale to vykompenzoval dobrým výkonem Josef Abrahám. Ano, opět zvítězilo dobro, nad proradným rozvracečem socialistické vlasti v podání pana Kopeckého. Celkově ani příběh nebyl tak zajímavý jako ty předchozí. Z celé trilogie určitě nejslabší díl a asi je dobře že to jím skončilo. Každopádně docela koukatelná trilogie z dob né dávno minulých. 52%

Annabelle (2014)

Ale jo. Místami mi naskočila i husí kůže. Ale to je spíš tím že jsem dlouho žádný horor neviděl a nezvykl si... Z celé universa jsem začal tímto, tak jsem zvědavý na další díly...Hlavně na V zajetí démonů, které má velmi dobré hodnocení. Anabelle se moc neliší od ostatních duchařin. Ani v dobrém ani ve špatném. Hlavní hrdinka hezká... A další plus mistr Brejtak z SGC :D Nadruhou stranu, nic co by stálo za nadprůměrné hodnocení. 55%

Bouřlivé víno (1976)

Samozřejmě se dnes nejde už spíše pousmát všudypřítomné ideologii, které je film až bych řekl tak nějak přehlcen. Ale zase ono to s těmi kapitalistickými podvodníky nebylo tak od věci. Podívejme se na naše polistopadové vlády. Za komančů všichni kradli, ale nikomu nic nechybělo. A samozřejmě čím vyšší šajba tím více malých domů. Ale přesto většina z nich měla nějaký strop a nepřeháněla to. To takoví polistopadový Babišové, Klausové, Krejčířové a jím podobní by mohli vyprávět.... Hold příležitost dělá zloděje. Myslím, že příběh byl průměrný, nenadchl ani neurazil. A za tu plejádu skvělých herců v čele s Vladimírem Menšíkem, si to alespoň ty tři hvězdy zaslouží. V rámci české tvorby před listopadem, určitě stojí za shlédnutí. Nicméně, tak jednou za padesát let to myslím bude stačit :) 53%

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Najít zde sympatickou postavu je úkol nad míru těžký...Snad ani škola na to nestačí...Hlavně Gábí Vránová zde ukázala top mrchu a mladého Olivu snad milovali všechny matky v Československu. Dnes po 40ti ltech je to asi o to horší podívaná. Přesto si i vzhledem k dobrému hereckému obsazení a relativní velké známosti tři hvězdy zaslouží. Myslím, že není špatné se na seriál podívat...Stejně jako pak není špatné na vše zapomenout :D Mimochodem je zajímavé že jednotlivé díly mají daleko větší hodnocení než seriál samotný 52%

Recept na milování (1984) (TV film)

Nenadchne ani neurazi... Mám rád Pavla Zedníčka, ikdyž byť tu byl hlavní postavou, více se zde ukázal pan Wimmer s panem Císlerem... Scénář a vše okolo byli ovšem hloupé a jednoduché. Vlastně po deseti minutach je jasné co bude... možná po pěti :D Na dlouhé zimní večery ano, ale bez jakéhokoliv očekávání. 41%

Dědečkem proti své vůli (1939)

Vtipná komedie s trochu překombinovanou zápletkou...Určitě jedno z těch lepších děl co jsem viděl. Dal bych 4 hvězdy, ale je pravda, že to byl spíše lepší průměr. Role pana Nového taková prazvláštní. Naopak Schránil a Ferbasová výborní. 58%