Jan Palach (2018)

Zo všetkých filmoch o Palachovi bol práve tento ten najslabší. Ale v celku nie je čo filmu vytknúť, skvelo prevedená práca. Režisér si dal dosť záležať čo sa týka dobového zobrazenia. Ale viac som si vychutnala Hoříci keř.

Psychopat ze San Francisca (1990)

Toľko nelogických, nereálnych a hlúpych vecí, resp.situácii a komentárov muselo bezpodmienečne znížiť moje hodnotenie. Ale vzhľadom k roku výroby.......nooooo, ale aj tak si režisér mohol dať viac záležať.

Voskové děti (2007)

Hviezda naviac len za Uda. Inak film o ničom

Úniková hra (2019)

Film pri ktorom nezaspím a miestami aj zabudnem dýchať si zaslúži o odomňa vysoké hodnotenie, aj keď chybičiek by som tam narátala......

Důvěrný nepřítel (2018)

Na česko-slovenské pomery - nadštandard. Mrazivo desivé, herecky a scenáristicky myslím veľmi prepracované. Neokoukané a nové téma. Mňa určite veľmi prekvapilo. Až som mala strach si zapnúť doma telefón do siete

Favoritka (2018)

Čakala som klasický, historický, ničím zaujímavý film. Ved to bolo celé o sexe. A niektoré repliky boli teda riadne humusáčiny. Dej viac menej žiadny, ale že ma pobavil, aj šokoval - to jednoznačne. Konečne niečo nové a neokoukané

Síla naděje (2014)

Bezna oddychovka na nedelne dopoludnie. Takych filmov uz bolo natocenych..... ako. maku. A omnoho lepsich.

Černobyl (2019) (seriál)

Pravdupovediac vďaka recenzii a hodnotení som čakala oveľa ale oveľa viac. Skoro pri každom diele som zaspala. Taká nuda plus mi vadilo uvádzanie nepravdivých faktov, vymyslených osôb na pomerne vysokom poste (vid. Emily Watson) zrejme kvôli zaujímavosti deja. Videla som viacero dokumentov o Černobyle a boli teda omnoho lepšie a reálnejšie. Tento film či krátky seriál je príkladom toho, ako reklama vládne svetom a niekoľko blbečkov tu dvíha hodnotenie, lebo sa všade vravelo že je super geniálny film. Nebol. Pre mňa sklamanie.

Hollywoodland (2006)

Námet dobrý, ale tento potenciál bol absolútne nevyužitý.