Super náhradník (2006)

Od naprosto neznámého filmu jsem nečekal naprosto nic o to větší překvapení bylo když se mi to líbilo.A dokonce hodně.Fajn komedie s mnoha situacemi k zasmání,pěkné slečny prostě skvělá zábava.75%

Klíč (2005)

Předem bych chtěl říct,že tento film rozhodně nelze brát jako horor.Tady prostě nebylo absolutně nic u čeho bych se bál u čeho bych se lekl nebo po čem bych v noci chodil po bytě s nožem.Celé se to nese ve velmi nudném duchu a není tady nic zajímavého.Holka má klíč pro všechny dveře a jen pro jedny překvapivě nepasuje.Samozřejmě zvědavá blondýnka se musí podívat co tam je a tak to všechno začne.Bohužel to začíná fakt pomalu,ale má to úroven a tak jsem chtěl dát 2*.Ale za ten konec,který teda stál za to musím dát hvězdu navrch.To jsem prostě fakt nečekal a byl jsem hodně překvapen.Kdyby takový byl celý film byl by to nejlepší mysteriózní film co jsem kdy viděl,ale těch posledních pár minut prostě nestačí.55%

Hledáme Ydol (2006)

Je tady opět velmi nepříjemný trend poslední doby kdy první půlka je vynikající a ta druhá už docela nudná.I tak je to ale docela slušná komedie,ale především role Dennise Quaida jako amerického prezidenta byla fantastická a taky jsem byl ''omerizován'' a překvapivě mě zaujal i Hugh Grant,kterého nemám moc v oblibě.Celkem rozpačitý dojem na mě nechala Mandy Moore,která se celým filmem potulovala jako takové nevýrazné prase i když role takové mrchy ji asi sedla,ona na to i vypadá(viz nevýrazné prase).Jinak dobrý zasmát jsem se zasmál,účel to splnilo,ale je to spíše lepší průměrák za 60%

Silent Hill (2006)

S radostí musím oznámit,že se jedná o jednu z nejlepších adaptací hry co jsem měl možnost vidět(a viděl jsem skoro všechny).Atmosféra,prostředí,hudba jako kdybych se díval na vlastní hraní.Trošku mě sice zklamalo,že moje oblíbené monstrum s vanou na hlavě mělo málo prostoru,ale zase předvedlo brutální ''kill''.Já jsem ale štastlivec,který zná herní předlohu.A tak se dostáváme k problému,že neznalí série Silent hill tady asi budou lehce plavat,protože děj není až tak moc(pro některé)zřejmý.Pro neznalce tedy o * dolů,protože asi nedocení parádní prostředí.Ale i já musím říct,že od poloviny filmu tempo trochu upadá a tak zmírním hodnocení na velmi slušných 70%

Základní instinkt 2 (2006)

Tak nakonec to nedosáhlo ani polovinu kvality prvního dílu.Sharon Stone je sice pořád pěkná ženská o tom není pochyb,ale její herecké schopnosti už se narozdíl od její krásy vrátit nedají.Tenhle film je prostě blbost.Je to zdlouhavé,nudné,erotické scény prakticky nevzrušivé a finální rozuzlení taky nebylo nic moc.Celkově je to takový podprůměrný kriminální film s pár slušnými scénami a jinak to nestojí za nic.Ale to se dalo čekat.35%

Trestná lavice (2005)

Sandlera mám rád a tak jsem se těšil na pořádnou porci srandy.Pak jsem ale zjisti,že to není typická ''sandlerovka'',ale jak řekl v závěru filmu jeden týpek ''Who gives a shit''.I tak to sranda byla.Je málo dobrých sportovních filmů a ještě méně antisportovních a tenhle je fakt dobrej.Při výběru týmu z těch nejbrutálnějších bláznů jsem se řezal smíchy,byla zde i spousta skvělých hlodů a závěrečný zápas byl velmi kvalitní.Trošku navíc tady zase byla ta citová vložka,ale moc dlouhá nebyla a taky vyloženě nepřekážela.Výsledkem je dobrá porce zábavy na nudný večer za 75%

Revolver (2005)

Tak nevím jestli jsem úplný idiot nebo to bylo opravdu tak složité.Když už jsem pomaku začal chápat o co tady jde tak se to zvrtlo v takový kolotoč,že se mi z toho roztočila hlava.Asi to mělo nějáký hlubší význam,nějakou hlubší pointu,ale jakkoliv jsem se snažil tak jsem na ni nepřišel.Proto dávám jenom 3* protože pro mě to byl jenom akčnější ''maglajz'',ale pokud se na to podívám někdy ještě jednou třeba už to pochopím,odhalím tu pointu a hodnocení změním a tak zatím je to za ***

Dokažte mi vinu (2006)

Další soudní drama o tom jak se chce jeden gangster dostat z vězení.NE!!!Soudní drama o tom jak jeden gangster nechce dostat všechny své kamarády a rodinu do vězení.Jackie je odsouzen za drogy na 30 let,ale je mu nabídnuta dohoda.Jackie ale není žádný práskač a tak se pouští do zdánlivě nemožného boje když obhajuje sám sebe.Jackieho ztvárnil bouchač Vin Diesel asi ve své nejlepší roli,srší vtipem(ten s řezníkem je fakt dobrej),ale přitom všem dokazuje smysl slova rodina.Takže vzniklo po delší době neobyčejné soudní drama na které stojí za to se podívat.

Poseidon (2006)

Na tento film jsem se strašně těšil.Ne proto,že by to byl nějáký megafilm století,ale proto,že to byl jeden z propadáků století.Tak v čem byl problém?Úvodní průlet kolem lodi byl celkem pěkný,vlnka taky nebyla špatná,pár efektních výbuchů taky nebylo příčinou problému.Ten byl v tom,že jsem se nestihl dostatečně seznámit s postavami.Lodka se převrátila tak rychle,že jsem ani nestihl říct žblunk.A tak mi bylo naprosto jedno kdo přežije,kdo umře,kdo se zmrzačí atd.Teda s jedinou vyjímkou.Opět tady po delší době bylo nesnesitelně uřvané děcko,které si zasloužilo(omlouvám se za ten výraz)chcípnout a když už to vypadalo,že by i mohlo(nutno dodat,že po právu,protože jak se ten spratek dostal to toho tunelu na to jsem nepřišel)tak přišel pan veliký zachránce a bylo po srandě.Nakonec ani nebylo komu fandit když tam umřeli 3 lidi(těch dalších pár set nepočítám ti si to posrali sami),Kurt nesmyslnou smrtí,osmahlá černá pasažérka a stejně osmahlý číšník/kuchař.Takže to by mohl být jeden z problémů.Druhým byl konec,kerý byl tak neskutečně debilní!!!!Kde se tam na konci sakra vzal už nafouknutý člun!!!A třetí bylo asi to,že se jednalo o normální remake,který nepřináší nic nového.A tak vznikla jednoduchá popcornová zábava s 50%

Annapolis (2006)

Celou dobu jsem byl v pokušení dát 4*.Celkem dobře zpracované téma z výcvikového tábora pro námořníky(nebo námořní důstojníky se v tom moc nevyznám) a překvapivě tady nebyl ten od začátku jasně viditelný románek s instruktorkou,který by zaručeně film poslal ke dnu.A tak to ubíhalo ve svižném tempu a přišel pořádně sentimentální konec,který z toho udělal lacinou vykrádačku Rockyho.To čemu se celou dobu film bránil,románku,laciným kecům a dojemnému loučení s nenáviděným nadřízeným a tou nepovedenou sebevraždou pyšného hocha od Mississippi,bylo nakonec narváno do posledních minut a zkazilo to prakticky celý film.A tak tady máme další klasický doják,který se rychle zapomene.60%