Královská rodina (2015) (seriál)

Nějak jsem si během pilotu nemohl odpustit ten, barvitý sen, ve kterém se mi zjevovala ta pizda z Gossip. Ať to chce nebo ne, je v tom víc už zmíněné holosračky, než jsem schopný vstřebat. I když námět i scénář je britsky nekorektní, tak jak to máme rádi, ale na druhou stranu, tak pošetilou zábavu si prostě nemůžu dovolit. Víc Gossip, než Callifonications.

Hany (2014)

Improvizační večer na téma, jak si hrát na generační výpověď. Peníze prý v českým filmu nejsou, ale mrhají se na tyhle opulentní pseodu sotisfikované kraviny. Bez smyslu a bez významu. Jestli se tento pokus chtěl nějak rovnat Samotářům, měl se jmenovat Ubožáci.

Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)

Evidentně se někteří z Vás narodili nadgalaktickým monarchům, nebo jsou součásti dynastie matabaronů. Tak až někdy sundáte z obličeje cvikr společně s předsudky.... uvidíte to co já. Skvělou rodinou komedii, svůj standart si drží hodně dlouho a osobitý humor tu teče proudem. Báječná léta s Bryanem Cranstonem.

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Netrvalo dlouho a John Oliver proměnil svou Tonight schow v neoromantismus na televizních obrazkovkách. Jeho věčné buřické připomínky a kritika, včetně těžce nad věcí humoru je skvělá. HBO válí na všech frontách. Solomon Cannon je již dnes legendární.

Tajný život K.C. (2015) (seriál) odpad!

Caramel hot teenage math genius Spy? No to mu jsem nemohl odolat. Výzva přijata. Rád bych vám, řekl, že jsem to vydržel celý díl. Všechno to debilní křenění, kecání, přehrávání, pitvoření a hloupé gagy i pro 8 leté nartěnkované holčičky...... Nevydržel: to si radši budu honit u Lasií, nebo u Inženýrský odysey. Žádnej smysl to nemá, nebylo to ani v úmyslu, krom toho, že to má na Disney Channel zaplacnout nutnou programovou část mezi reklamama. Ano, pokud se na to v duchu ptáte, vůbec se za to nestydím, že hodnotím, něco, co ani nedokoukám. Jsou věci, na které Vám stačí 5 minut a už o nich víte, že jdou mimo Vás i hlavně mimo cokoliv, co v životě hodnotí alespoň jednou hvězdou. Táhni do pekel ty umělá Disney sračko.

Powers (2015) (seriál)

Komiksový béčka prostě letí. A superhrdinové mě baví o chlup víc, než Constantine a duchařina. Jak je to levný, tak je to cool. Baví mě ty strašný herecký výkony. Sladko kyselá jednohubka. Taylor a Copley prostě válí. Ale v téhle totální přeserializované době, Powers asi hodně rychle vyšumí. A nejspíš nejen u mě.

El Santo proti marťanské invazi (1966)

Festival otrlého diváku na mém pécé. Čučím na to ve spániš langvič a nemám tucha co si tam říkají, ale o to je to kouzelnější, do prdele, že já tohle objevil až teď. Nechápu. Marťani co vypadaj jak David Backham, dostanou na intergalaktický kožich od ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉL SANTÓÓÓÓÓ.

Santo contra los zombies (1962)

Já se pochčiju. Už se 35 minut držím za fógla..... Né, tohle né..... Lucha Libre zombie noir. Zlatá mechikánská 60.

La venganza de las mujeres vampiro (1970)

Huba otevřená. Sliny z ní lítaly, jak Lucha Libre maskovanci do provazů. Tahle filmová série je strašně nadsamecká, neznám nic tak kurevsky cool, tohle je zkrátka nejlepší béčková linka, co může bejt. Zombíci, příšery a v tonhle díle jsou upíři. 1970, strašná prda, jak vždycky, když už Vás ta daná tematika začíná lehce nudit, přijde omaskovaný Lucha Librák a namlátí partě týpků v rolákách. Žeru.

Lucha Underground (2014) (pořad)

No K1 to neni, i když klec tam mají. Na druhou stranu, temná Lucha atmoška a vyhrocený choreo, tomu dávaj větčí koule, než americkým ukecaným vymaštěncům, co se ve zlatých hermelínech nakrucujou před vyprodaným United Center. Na straně třetí, není to nic jinýho, než jiná verze WCW, WWE a podobných macho kaskadérů, pro americký hambáčky.