Malý Sheldon - Série 1 (2017) (série)

Skvělá poloha seriálu i casting, nikoho nesoudí. Každou postavu ukazuje v tom nejosobnějším světle. Žádný přehnaný fórky. Takový The Middle s náladou Wonder Years. Dost velké překvapení. O třídu lepší než originál.

Zločin - Pohřešovaná (2011) (epizoda)

Tak dlouho jsem odhodlával, tak dlouho odolával, až mi asi kouzlo tohoto seriálu uniklo. Na první ani prd. Roztahaný, plné břitkého klišé. Tohle na pokračování nevypadá.

Příběh služebnice - Offred (2017) (epizoda)

Intenzivní, naléhavé, nesmlouvavé a invenčně natočené. Tohle není můj šálek kávy. A poutavý pilot zkrátka neporzradil vůbec nic a já jsem zatraceně zvědavý.

K smrti trapný - Série 2 (2018) (série)

První série připravila půdu. druhá už roste a kvete. Tohle je mistrovské dílo, pomník a zároveň jediná dramedy, kterou jsem schopnej tak brát. Americkej brak se vší vatou, tak sladkou až vám z péra stříká šlehačka.

Borgiové - Série 1 (2011) (série)

Průběh první série je celkem uspokojivý. Výprava, kamery, střih, hudba a výbornej cast....... bohužel ten šíleně blbj závěr to dost shazuje. Tak snad příště. Na mě těch uchyláren je dost málo v porovnáí s pčedlohou. Navíc Jeremy se ještě ani nerozehřál. Snad se dočkáme.

Borgiové (2011) (seriál)

Velké přkvápko. Doopravdická hra o trůny.Popár dílech, mám pocit, že na tuhle ságu koukám roky. Nevím jak moc je dílo inspirované komiksem od Jodorowskyho a Manera, ale na Showtime mě to přijde hodně při zemi. Zatím. Casting je svělej.

Aféra - Epizoda 8 (2018) (epizoda)

Rozhodně nejlepší díl celého seriálu, který už tak je na vrcholu, celá serie vlastně nenásilně proplouvala skrz rozbouřené vlny až narazila. Výborný chlapský díl, končí totálním twistem, který naznučeuje, že finále bude mohutně emočně brutální....a možná se pátie série nedočkáme. Což mě dost mrzí, protože jsem zpět dostal víru, že by tahle aférka mohla dvě sezóny pokračovat. Rozhodně top.

Liga spravedlnosti (2017) odpad!

no nekoukatelný. Říkám to nerad, ale Marvel je v týmovce lepší. Nebo takhle, není horší.

Poldark (2015) (seriál)

Tahle sladkobolná historka dost flašinetářsky připomíná jaká byla ta doba zlá, krutá...až Vám z toho u čtení vlhnou oči. Za mě asi né. Zpracování je víc, než solidní a t že to bude mít úspěch je jasné ústřední milenecká dvojice je přec nádherná. POhádkové hraní mě trošku vytáčí....ale proč ne. Jiný čas, jiný mraf.

Preacher - The Coffin (2018) (epizoda)

Výborná epizoda, která připomíná několik skvělých motivů z komiksu. Paruka, Dřevěná bedna na dně řeky, pojídání duší, John Wayne. Začínám čím dál tím víc věřit, že první série byla jakoby nultá. Za mě skvělá práce. Celý to zpatlat dohromady a vyjít z toho jako vítěz. Snad všechny postavy z ústředního castu, až na Sv. Zabijáka a postavy z pekla, pěkně najednou. I skvělej Všeotec. Jsem zvědavej na linku kolem Casse. Zda se daj na motiv z parelního speciálu, kde Cass v Santáfé potkává ujetýho upejra, kterej kolem sebe točí upírskej kult. Původně jsem si myslel, že tahle linka byla propojená s událostmi ve sré řadě a že Ecc byl Eric, Cassův seriálový nezvedný syn. Jen doufám, že to nespadne a pojede až do finále.