Ulice (2005) (seriál)

Jak už tady bylo mnohokrát řečeno,je to strašná blbost,na druhou stranu je to nejlepší telenovela jakou znám. Jediná relativně koukatelná,kdybych měl Ulici srovnat třeba s Ordinaci v růžové zahradě,tak je Ulice veledílo. Za mě tedy slabší dvě hvězdy.

Avengers (2012)

Film stojí pouze na efektech,které ale stejně za pár let budou všem připadat směšné,a na pár ucházejících vtipech. Celkově je to užasná podívaná,ale z hlediska fimařské kvality je to obyčejný béčkový akčňák s neuvěřitelně ubohým zakončením. Určitě výborná podívaná,ale 84 %? To je snad trošku přehnané.

Nedotknutelní (2011)

Už jsem si myslel,že takto dobrý film už nikdy natočen nebude.

Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Soutěže tohoto typu nemají nejmenší význam,už jen proto,že nekrásnější ženy se do takovýchto soutěží vůbec nepřihlásí :D

Saturnin (1994)

Nemohu souhlasit s tím,že film je horší než kniha. Naopak televizní podoba byla obohacena o plno nových vtipných scén. A tehdejší gentlemenské prostředí pan Verčák vystihl naprosto dokonale.Nesmím také zapomenout na vynikající výkon Jany Synkové v roli tety Kateřiny,která je dle mého názoru skutečně nedoceněná herečka. A Oldřich Vízner je zase dokonalý v tom,že nechá ostatní herce kolem sebe vyniknout a přitom jeho postava neztrácí na důležitosti. A herce,který by se více hodil na roli Jiřího než Ondřej Havelka byste rozhodně nenašli. 95%

Ratatouille (2007)

hvězda dolů za nacionalistické francouzské pojetí. Vzhledem k tomu,že film je americký,tak bych očekával určitou adaptaci i pro nefrancouzské publikum

Bídníci (1998)

Výborný film o muži,který se dvakrát dostal až na úplné dno,a a přitom se dostal až na špičku.Jen bych od filmu s tak výborným námětem očekával lepší,více působivé zpracování. První polovina mi dala,co jsem očekával. Ale druhá byla už slabší. Mimochodem,Cossette nosí opravdu nechutné klobouky. 80%

Drtivý dopad (1998)

Miluji katastrofální tématiku ,toto ovšem nemohu říct o katastrofických filmech. Málokdo tento žánr umí zpracovat tak,aby za něco stál. Tento patří k nejlepším. Což v tomto žánru moc neznamená ale přece. Oceňuji zajímavé zakončení. Musím ocenit i výborné promítnutí emocí do filmu. Tvůrci se téměř vyvarovali dle mého názoru trapným scénám na osoby volající o pomoc,ale promítli je tak,jak by to asi skutečně vypadalo. 70%

Amélie z Montmartru (2001)

Amélie je zcela antiholywoodský film, jehož genialita rozhodně nespočívá v ději,ale ve zcela novém pojetí a v detailech,těch, pokud si divák nevšímá,je ztracen a film na něj nemůže zapůsobit. Občas však to celé působí příliš protahovaně a nudně.Možná je to proto,že celé pojetí na mě příliš nezapůsobilo,ale za mě tedy jen 4.