Jedeme na teambuilding (2023)

Rozjebeme jim držky - celý film drží famózní Kotek, který zažívá skvělou metamorfózu. Bavil jsem se, umocněno i skvělou první scénou s brněnskou jednotkou. JES!

Top Gun: Maverick (2022)

Téměř tři roky čekání, mezitím asi stošedesátpětkrát pouštím jedničku, ta nostalgie je neskutečná a dialogy úděsné. ALE, jakmile usednu na sedačku v kině, jsem do ní zatlačen takovým způsobem, že jsem se nebyl schopen odlepit a zažíval jsem podobné přetížení jako v F-18. No prostě bylo to skvostné!

V síti (2020)

Tak tohle je fakt hnus, je mi z toho na blití, zmrdi zkurvení. Musel jsem si po tom pustit Johna Wicka s jedním cílem - vypustit jej na ně a napálit zo pár headshotů JES!

Gentlemani (2019)

No konečně opět koukatelný film po dlouhé době. Drahý Guyi, jsem tak spokojený. JES!

Bez vědomí (2019) (seriál)

No...tak to je hnus.

Dokonalá loupež (2018)

Absolutně famous. Prostě fucking good, nebo fucking bad, samozřejmě jen v dobrém slova smyslu. Ta myšlenka, s celou tou atmosférou a záverem. JES!

Ženy v běhu (2019)

Rozhodnout se vzít ženské a rozběhnout se (nebo spíše to), to fakt chce odvahu a nějaký impulz. A navíc, pokud je středa, to fakt jde o téměř o život. Ale nakonec to fakt všechno klape, rozzáří to člověku úsměv na tváři a nakonec je z toho fakt příjemná pohodová, i když naprosto předvídatelná, komedie. Prostě pěkných 93 minut. JES!

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Jak to tak někdy bývá, jdu do kina bez nějakého velkého očekávání. A od prvního nasazení brýlí virtuální reality se rozjel neskutečný prokreslený kolotoč všemožných chutí, vůní a akce. A ten, kdo si rád zahraje nějakou gamesu, pro toho to bylo umocněno ještě více. Pro mě překvapení roku, i když trošku brzo, tak přesto. Bylo to prostě famous! JES!

Osm hrozných (2015)

Naprosto famózní koncert hlášek, tu vůni kávy cítím i přes obrazovku, protože ta musela být ta nejlepší, navíc zasněžená krajina, která si přímo říká o to, aby se na ní vymalovalo rozstřelenou hlavou. Opět Tarantinovo dílo posunuto o další kousek dál. Díky! JES!

jOBS (2013)

Když teď držím v ruce to nakousnuté jabko a píšu tuhle rcenzi, tak mě trochu mrazí z té vize a co všechno za tím stálo. Díky Steve! Je to totiž vyjímečné! JES!