Sorry to Bother You (2018)

Tak bacha, podle traileru jsem čekal art v černém podání Dostanu tě, syčáku nebo x dalších normálních černošských komedií. Sorry to Bother You má originální myšlenku, ze které se nakonec vyklube scifárna jako kůň :-) Není to pro každého a je to prostě buď a nebo. Buď se to líbí a nebo to člověk vypne a je totálně nasraný, že dostal nechápavou haluz :-)

Souboj pěstí (1989)

Tolikrát viděno, hlavně bitky mezi Riverem a Huesem, že nemá cenu ani komentovat. Brenda Bakke pěkňučká. Bitka v kleci s chlupáčem mě vždycky děsila :-D Dokonce i hudba Emilia Kauderera správně namotivuje.

Soudce Dredd (1995)

Uchcával jsem si z toho před lety, uchcávám si z toho i dnes! Srdeční záležitost, která je pro mě dokonalá. Super akční scény, parádní hlášky a slušné efekty. "VĚDĚL JSEM, ŽE TO ŘEKNEŠ"

Spawn (1997)

Klasika, kterou jsem ve své době provařil a ucvrknu si z ní ještě dnes. Michael Jai White jako Spawn + jeho bojové nadání = výborné jako John Leguizamo coby hláškující pekelný klaun. ŘVEŠ JAKO MALÁ HOLKA, TO MUSÍŠ TAKHLE...ÁÁÁ :-) KOUKNI.... ČOKOLÁDA! :-D

Specialista (1994)

Sylvester Stallone přesně tak jak ho mám rád! Sharonka je tady zatraceně sexy! James Woods zahrál pěkného zmrda :-) Bacha, kam šlapeš. KULTOVNÍ ZÁLEŽITOST!

Spectral (2016)

Tak od tohoto jsem podle hodnocení vůbec nic nečekal a nakonec? Slabounký - přesto potěšující vývar z filmů Černá hodina + Světová invaze :-) Samozřejmě bez jejich kvalit. Coby ale jako akční scifíčko se zajímavým nápadem k zamyšlení to na mě fungovalo. Další kvalitní NETFLIX :-P

Spectre (2015)

Solidní bondovka, která to po předešlém dílu měla hodně těžké. Slabší 5*

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Tak nakonec musím souhlasit. Paralelní světy jsou vážně super zábavou. Skvělý příběh, akce a humor. Doporučuji Všem komiksovým nadšencům a fanouškům pavoučího muže. Animák, od kterého jsem nic nečekal a vyrazil mi dech :-) Někdy neočekávat znamená příjemně překvapit :-)

Spojenec (2006)

Hned zatáhne zajímavým nápadem do děje a baví až do samotného konce. Je to napínák, který Lee krásně drží za koule. Pořád se dá vymyslet něco originálního. :-)

Společenství vlků (1984)

Místy ujetá šílenost. Film, na který nikdy nezapomenu + závěr filmu, u kterého jsem trochu magořil. Chci ještě někdy vidět, ale určitě si dám dlouhou pauzu. Bere se to sice jako klasika, ale nějak mi to moc nesedlo. Uvidíme příště.