Sorry to Bother You (2018)

Tak bacha, podle traileru jsem čekal art v černém podání Dostanu tě, syčáku nebo x dalších normálních černošských komedií. Sorry to Bother You má originální myšlenku, ze které se nakonec vyklube scifárna jako kůň :-) Není to pro každého a je to prostě buď a nebo. Buď se to líbí a nebo to člověk vypne a je totálně nasraný, že dostal nechápavou haluz :-)

Souboj pěstí (1989)

Tolikrát viděno, hlavně bitky mezi Riverem a Huesem, že nemá cenu ani komentovat. Brenda Bakke pěkňučká. Bitka v kleci s chlupáčem mě vždycky děsila :-D Dokonce i hudba Emilia Kauderera správně namotivuje.

Soudce Dredd (1995)

Uchcával jsem si z toho před lety, uchcávám si z toho i dnes! Srdeční záležitost, která je pro mě dokonalá. Super akční scény, parádní hlášky a slušné efekty. "VĚDĚL JSEM, ŽE TO ŘEKNEŠ"

Spawn (1997)

Klasika, kterou jsem ve své době provařil a ucvrknu si z ní ještě dnes. Michael Jai White jako Spawn + jeho bojové nadání = výborné jako John Leguizamo coby hláškující pekelný klaun. ŘVEŠ JAKO MALÁ HOLKA, TO MUSÍŠ TAKHLE...ÁÁÁ :-) KOUKNI.... ČOKOLÁDA! :-D

Specialista (1994)

Sylvester Stallone přesně tak jak ho mám rád! Sharonka je tady zatraceně sexy! James Woods zahrál pěkného zmrda :-) Bacha, kam šlapeš. KULTOVNÍ ZÁLEŽITOST!

Spectral (2016)

Tak od tohoto jsem podle hodnocení vůbec nic nečekal a nakonec? Slabounký - přesto potěšující vývar z filmů Černá hodina + Světová invaze :-) Samozřejmě bez jejich kvalit. Coby ale jako akční scifíčko se zajímavým nápadem k zamyšlení to na mě fungovalo. Další kvalitní NETFLIX :-P

Spectre (2015)

Solidní bondovka, která to po předešlém dílu měla hodně těžké. Slabší 5*

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Tak nakonec musím souhlasit. Paralelní světy jsou vážně super zábavou. Skvělý příběh, akce a humor. Doporučuji Všem komiksovým nadšencům a fanouškům pavoučího muže. Animák, od kterého jsem nic nečekal a vyrazil mi dech :-) Někdy neočekávat znamená příjemně překvapit :-)

Spojenec (2006)

Hned zatáhne zajímavým nápadem do děje a baví až do samotného konce. Je to napínák, který Lee krásně drží za koule. Pořád se dá vymyslet něco originálního. :-)

Společenství vlků (1984)

Místy ujetá šílenost. Film, na který nikdy nezapomenu + závěr filmu, u kterého jsem trochu magořil. Chci ještě někdy vidět, ale určitě si dám dlouhou pauzu. Bere se to sice jako klasika, ale nějak mi to moc nesedlo. Uvidíme příště.

Časové pásmo bylo změněno