Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Po 10-ti letech se nám probouzí další pokračování pro novou generaci. Vše, co bylo v předchozích dílech novinkou, je zde klišé a nenabídne nám nic nového. Jen nový kabát, nové hrdiny a staronový odkaz. Potěší popcornovost, ale to je vše a pak konec na jistotu atd atd atd...

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Znova se vrací J.J. Abrams, aby nám všechno slepil dohromady a já tuším proč, ale pro ty, co ještě neviděli, to nevyřknu. Nová trilogie tedy 7,8,9 vznikly jen tak pro zábavu, nýbrž aby něco obohatily. Proč plný počet? Za tu konečnou tečku. Musí se jim nechat, že alespoň baví a snaha se cení. Nic víc, nic míň.

Statečné srdce (1995)

SVOBODA! To si zařvu každý fajront v práci. Nemám, co víc dodat. Divák sedí zařezaný v křesle a hltá každou vteřinu. Je to dokonalé, krvavé, plné emocí, neskutečně výborná hudba a Mel Gibson. SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST!!!

Stav obležení (1998)

Varování nebylo vyslyšeno. Zajímavé, místy zamrazí chování některých vysoce postavených lidí a jejich způsob řešení.

Stephanie (2017)

Do té doby než přijdou rodiče je film zajímavý, ale trochu se vleče. Potom následuje vztah mezi nimi a odůvodnění proč tam byla sama. A jelikož nejsme včerejší, hned nám dojde, co bude následovat. Na jednu stranu nic nového pod sluncem - co si budeme, že? :-) Na druhou stranu mám Grilla rád a celkově mně film sedl. Horor, který je tuctový a záleží jen na tom, jestli prostě sedne nebo ne.

Stopař (2007)

Řezničina, která se s ničím nepárá. Nový Stopař je akčnější, drsnější a trochu více zvrácenější, než původní kult :-) Sean Bean zahrál bravurně :-)

Stopař (1986)

Film, po kterém se rozhodnete nikoho po cestě nebrat. Démonický Rutger Hauer. Závěr = drsnota :-)

Stopař II: Čekám... (2003)

Pro mě zklamání. Nesedlo mi to, ale když pominu úpadek kvality a moje nízké očekávání.

Stopy spravedlnosti (2017)

Tak tohle bylo krásné překvapení! Jackie Chan zaválel a vůbec mi nepřipadal starý. Choreografie bojů věrohodná. Milovníci akce, napínavého příběhu a dojemných emocí budou potěšeni. Nebudu Vám nic prozrazovat, pouze jen doporučím. Martin Campbell pořád umí točit. Spojení s Brosmanem mu opět vyšlo. Potěšila i hudba. Jsem spokojený! *****

Street Kings (2008)

Když máte problém, Keanu ho vyřeší. Pak přijede úklidová četa a zamete všechen bordel. Forest Whitaker koukne na mobil a zjistí oč tu běží. Někdy je fajn poldům nevěřit ani nos mezi očima :-)