Pacific Rim: Povstání (2018)

Opět jsem spokojen. Je rozeznatelný od jedničky. Mladý Eastwoodík je slušný, Boyega odskočil z jedné války do druhé :-) Očekávaný konec, ale kvůli tomu jsem se chtěl na to podívat. Oddechovka na mozek - pastva a blaho pro očička :-)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Já jsem dostal, co jsem chtěl a to mi stačí. Já totiž PlayStation nehraji, takže nejsem přesycen grafikou :-) Navíc jsem vyrůstal na Robot Jox :-D Bitky super, film nic nového nenabídne jen porci očekávané zábavy.

Solo: Star Wars Story (2018)

No jak to říct, spíš napsat? Film měl před premiérou značku očekávaného špatného filmu a nakonec... aspoň teda já, jsem byl mile překvapen. Ano, pár věcí se dá předvídat, když člověk není včerejší a pár filmů už viděl, ale Solo byl zábavný. Kdoví jak by film vypadal, kdyby ho Phil Lord a Christopher Miller dodělali a nikdo jim do toho nekecal. U mě dobrý :-)

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Lepší než předchozí sedmý díl, přesto mám pořád pocit, že to na prvních 6 filmů + Rogue One nedosahuje. Ale už tomu chybělo málo. Jeden moment mě totálně překvapil. Je to Carrie Fisher. Kdo viděl, pochopí.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Výborné! Excelentní! Tak tahle odbočka mě chytla za koule a udělala mi moooc dobře! Od Garetha Edwardse to nejspíš čekal málokdo a on nás tak PŘEKRÁSNĚ potěšil!!! Lepší než sedmý díl. Takhle podobně měl vypadat sedmý díl. Byla to jízda, která ani na vteřinu nenudí a krásně naváže na 1 - teda 4 díl, kdo se už v tom má vyznat... sakra :-)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Po 10-ti letech se nám probouzí další pokračování pro novou generaci. Vše, co bylo v předchozích dílech novinkou, je zde klišé a nenabídne nám nic nového. Jen nový kabát, nové hrdiny a staronový odkaz. Potěší popcornovost, ale to je vše a pak konec na jistotu atd atd atd...

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Je to čím dál víc digitální, ale mně to nevadí. Co v dnešní době digitální není? :-D Dobře, jdu hodnotit. Anakin nám vyrostl, zamiloval se. Čumy z pumy se začíná projevovat pomalu ale jistě! Kdo sleduje důkladně, tak nejspíš očekává nepřekvapen, i když o to víc přemýšlení, si může vychutnat konečnou řežbičku a pana Yodu :-)

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Proč být přehnaně emotivní? To, co bylo slíbeno, bylo splněno. Pohled na malého Anakina - šikulku + finální souboj mezi třemi bojovníky... Navíc Natalce to tak krásně sluší :-)

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Chápu, že asi snad každý na konci ukápl slzičku, poněvadž vše krásně zapadlo do sebe, samotné finále bylo nakonec dokonáno smysluplně a jako zakončení důstojné. Oproti dokonalému Impérium vrací úder krok zpět, ale když se na to dívám zpětně, oceňuji propracovanost a týmovou sehranost :-)