Živý terč (1993)

Chyť skrz hada kolem svůdný krk a dej mu pořádné dělo! Fan Ďamík ve Woo filmíku, který se s ničím nesere. Lance a mumiák Veslo to stejně schytají. Chtěl jsem si taky nechat narůst dlouhé vlasy, ale nikdy bych nebyl takový machr jako Chance Boudreaux kopajíc všechno zlé do hlav :-)

12 opic (1995)

Další z milníků, který když jsem viděl ve své době nepřipraven, poněvadž se jedná o dílo, jenž předběhlo svou dobu minimálně o 20 let, jsem docenil až po hodně dlouhé době. Je to těžký film, takže se u něj musí dávat pozor u každičkého detailu a pak Vás to dostane. Bacha, není to pro každého, musíte mít chuť na něco jiného a nevídaného :-)

16 bloků (2006)

Skvělý Donnerův poslední počin, který má nápad, šmrnc a je zábavný až do konce. Willis je pořád cool!!!

22. míle (2018)

Jo, nechtěl jsem drama o zásilce, ale akční nátěr, který přišel, takže jsem z další spolupráce Peter Berg + Mark Wahlberg spokojený. Hodně se ve filmu mluví po špiónsky, což pokud baví, tak není už co řešit. Iko Uwais předvádí to, co každý čeká a další zúčasnění John Malkovich, Lauren Cohan, Ronda Rousey... paráda.

48 hodin (1982)

Dnes klasika klasik. Nekompromisní policajt Nick Nolte, který vytáhne Eddieho Murphyho z lochu, aby mu pomohl najít Jamese Remara a Sonnyho Landhama. Nechybí akce, vtip, R-ko. Film baví od začátku do konce. Někdy je zapotřebí vyříkat si problém pěstmi u auta a kolegům z práce říct, že to máte pod kontrolou :-D

48 hodin v Paříži (1988)

Další z mých srdečních záležitostí jako kopačka do hlavy Fordovi za já jsem Američan, tak na mě bacha :-D Emmanuelle Seigner jako jeho společnice pomáhajíc v hledání je skvělou volbou. Roman Polanski opět dokazuje svou genialitu. :-)