Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Animovaný
  • Dobrodružný

V síti 18+ (2020)

Dost zneklidňující, skličující a silně depresivní.....přesto se nemůžu ubránit pocitu, že s tak silnou základnou a potenciálem, jde o velmi jemné náznaky velkého problému. Chtělo to zajet hlouběji do masa a vytvořit něco opravdu obscénního a odstrašujícího - mělo to být drsnější a tím pádem by to celé mělo daleko větší dopad a dosah. Tereza Těžká u mě za 1. A všechny ty prasata bych seřezal tyčí :-/

V síti (2020)

Neviditelný (2020)

Kolem a kolem originálně pojatý thriller, který alespoň u mě hasne na nesympatické hlavní představitelce celkově ne moc dobře pojatém scénáři (i když konec nebyl špatný :-)).

1917 (2019)

Nuda! Příběh, který v období 1. světové války, musel být obrovsky hrdinský, tak i dnes, je na filmovém plátně jen nudnou fraškou. Pár zajímavých záběrů prostě neudělá film ničím víc, než moderní vizuální parádičkou, ale tady bohužel bez ničeho dalšího :-/

Dumbo (2019)

Už je to vážně otrava...Copak dnes už nikdo nic nevymyslí??!!!! Nejenom, že se chrlí filmy plné triků, ale bet duše, atmosféry a pořádnýho příběhu. Oni už se chrlí tyhle filmy a k tomu remaky :-/// Absolutně neoslovilo.

Ženy v běhu (2019)

Totální patos a kýč. Tohle točit v dnešní době mi přijde stejně převratné, jako přijít s vynálezem toaletního papíru. Nuda, trapnost, nevynalézavost, šeď.

plakát

Až po uši - Série 2 (2017) (série)

Stojím si za stejným hodnocením, jako u první série. Tohle je přesně to, co tady chybí...žádný krimi chujoviny, slátaniny typu Ordinace atd. Je to milé, vtipné, herecky prvotřídní s promyšlenými dialogy, které konečně nezní, jakoby je psalo děcko z mateřské školky pro svého retardovaného opožděného kamaráda.

Lví král (2019)

Další vizuální břečka, která krom toho, že ukazuje, co je dnes přes grafické programy možné, nenabízí nic dalšího. Nemá to atmosféru, nemá to čím překvapit, nic.........a že je to podle animáku?? Ok., já ho neviděl, ale pokud je příběh úplně shodný, pak už ani nechci. A už mě celkem unavují filmy s mluvícími zvířátky, ukazující zvířecí ráj, v době, kdy jsme přírodu totálně zdevastovali. Tyhle filmy jsou jen pokrytectvím nás samotných :-/

V pasti (2005)

Každý jsme strůjci svého osudu. Tenhle film vás trošku nahlodá a nechá přemýšlet o tom, jaká podoba zla je skutečná. Zda zlo, které se stalo ale již není vidět nebo to, které se právě odehrává...

Zelená kniha (2018)

Charismatické, lidské, pravdivé, emocionální, vtipné i smutné - To vše je Zelená kniha, famózní film s výborným hereckým obsazením :-) 5 nedávám jen proto, že tento druh filmu není příliš můj šálek.