Van Helsing (2004)

Tenhle film je neuvěřitelnou slátatinou všeho možnýho i nemožnýho a mě to přesto šíleně baví. Hudba, efekty, příbeh....Kate Backinsale je oukouzlující a Hugh Jackman "řízek" neskutečnej.

Na vlásku (2010)

Tak tenhle animák mě dostal. Asi jsem citlivka, ale na konci mi i slza ukápla. Chlapa jako Evžen by snad chtěla každá holka. Locika je úžasná, příběh je úžasný, její vlasy jsou úžasný...prostě celý film je od začátku do konce úžasný!

Zvíře (2001) odpad!

Na tenhle film jsem se docela dost těšila, krom toho mám Roba Schneidera ráda, ale nakonec z toho vylezla neskutečná a nechutná blbina, která mě dost nudila. Ano, pár vtipných scén tam bylo, ale tak trapných, že jsem div nezavírala oči. Děs a hrůza.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Oproti jiným filmům od Marvela, mě tenhle Hulk strašně nudil, přišel mi hrozně zdlouhavej a navíc Edward Norton mi do role Hulka vůbec neseděl. Ani trochu. Ale na druhou stranu film extra blbina nebyl, jen mě absolutně nebavil. Dvě hvězdičky dávám za efekty a kameru.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Vždycky, když tenhle film vidím, probouzí to ve mě takový zvláštní pocit nostalgie a vůni dětství.Tomáš Holý jako Vašek mě naprosto uchvátí a to vždycky, když film sleduji. Před obrazovkou jemu a tatínkovi Lubošovi fandim v lezení na skály a pokaždé doufám, že to maminka Anička neprokoukne( i když už dávno vím, že stejně ano). A krom toho mnohem lepší než první díl.

Klub sráčů (2000) odpad!

Hnus, hnus a ještě jednou hnus. Tenhle film se snad ani nedá popsat, jak se mi z něho zvedal kufr. Neskutěčně trapné dialogy, nechutní herci, příběh, scény všechno. Divím se, že jsem se nepozvracela. Doporučuju nesledovat vůbec nebo s kýblem před sebou.

Miss Březen (2009) odpad!

Tak tenhle film mi způsobil to, že jsem se doma před obrazovkou cítila trapně za lidi, co se na tomhle filmu podíleli. Neskutečný druh trapného a vulgárního humoru, který mě vyloženě urážel .Kluk co se po 4 letech probere z kómatu a hledá svou lásku ze střední by nebyl až tak špatný nápad, ale ten tucet nechutností mezi tím se vážně nedá.Tenhle film si nezaslouží nic než odpad.

Milionový závod (2001)

Milionový závod podle mě patří mezi tu trošku komediíí, u kterých člověk nemá ani chvíli, aby se nadechnul, protože se smíchy popadá za břicho od začátku až do konce.Smála jsem se každé vteřině filmu a ani chvíli se nenudila. Rowan Atkinson kupodivu nebyl jednoznačný "bavič" ve filmu, měl spousty konkurence v podobě svých hereckých kolegů, kteří se mu 100% vyrovnali.Tenhle film mi vždycky zvedne náladu,v ždycky vím po čem sáhnout, když chci pořádnou nálož smíchu.

Iron Man (2008)

Obsazení Roberta Downey Jr. do role Tonyho Starka alias Iron Mana byla víc než dobrá volba .Fim mě doslova nadchnul a to se musím přiznat, že filmy tohoto typu moc nemusím-filmy se superhrdiny. Iron Man mě,ale dostal a sama nevím proč...možná tím,že to není ten typický hrdina, co k tomu přišel kousnutím od pavouka nebo nějakým druhem ozáření, on vlastně neměl na vybranou. Přestože to byl "bez masky" tak trochu frajírek, já mu přesto věřila každé šlovo a nehorázně jsem mu fandila od začátku do konce.

Legenda o vášni (1994)

Tenhle film je moje srdcovka a podle mě je velmi nedoceněný. Anthony Hopkins je neuvěřitelný ve své roli otce plukovníka Ludlowa a otce tří hlavních hrdinů Tristana, Samuela a Alfreda. Pokaždé mi ukápne slza, když vidím Brada Pitta jako Tristana, jehož duše,srdce i mysl je rozervaná smrtí bratra Samuela a jeho hledání samo sebe mě vždycky dostane .K tomu vynikající hudba Hanse Zimmera, která je podle mě jedna z jeho nejlepších.