Tape 407 (2011)

Parta mentálů, jeden retard a příšerně protivnej, uřvanej fracek vyrazí v noci na pole hledat kvalitní ječmen. Do toho je občas navštíví T-REX, což je pochopitelně, naprosto přirozeně doprovázeno výpadkem kamery, a pak tam dalších 10 minut všichni ječí a je vidět maximálně tak velký (výměšek tlustého střeva). Hovadina, ostuda found-footage subžánru.

My Dinner with Andre (1981)

Nekonečný nudný průjem pseudofilosofických žvástů, které tu byly už milionkrát. Svojí záživností si ale rozhodně nemůže ani zdánlivě zadat s podobně laděnými kolegy Expres na západ a Pozemšťan.

Without Warning (1994) (TV film)

Tak tohle byla sakra nálož. To budu rozdýchávat ještě tak tejden než se zmůžu k nějakýmu objektivnějšímu komentáři...

Za ranního rozbřesku (1990) (TV film) odpad!

Tak takhle trapnej brak jsem už dlouho neviděl. Máme prezidenta. Prezident je mrtvej. Nemáme žádnýho prezidenta. Máme dva prezidenty. Jeden je hodnej, druhej je zlej. Do toho tam komunikujou s partou výletníku ná bé-padesát-dvojce, která by vyhrála cenu maliny za tristní herecký výkon, každej se řídí jinými rozkazy a ještě si tam sladce vrkotá velitel s velitelkou. Je válka. Není válka. Je skoro válka. Není válka. Huráááááááá, happy end, ať žijí hrdinové. Tohle mohl natočit jedině křesťanský alkoholik po těžké mozkové příhodě.

Na břehu (2000) (TV film)

1% stopáže - válka, její následky, radiace, celkový podstatný příběh. 99% stopáže - sentimentální žvásty, ubulená limonáda, nesmrtelnost brouka pytlíka, trapná omáčka okolo, neskutečně hrdý a nekonečný loučení se, jak poslat tatínka do polepšovny, apatie, rezignace, a hlavně pekelná nuda. Co víc dodat. Bohatě by stačilo jako krátkometrážní.

Lesní duch (1981)

A já se těšil že teda uvidim toho lesního bubáka. No, tak jako celovečerní komedie pro bráchu i ségru, babičku i dědu, dobrý. Zejména v druhé polovině mě ale totálně dorážela logika-nelogika, herectví-neherectví hlavních postav. Že Raimi je prasák jsem se přesvědčil už při celkem novém Drag me to hell, takže ani všechny tělní tekutiny světa (a že jich nebylo málo) mě nějak nechávaly chladným. Tak 30%.

Srpnový underground (2001) odpad!

Tohle neni klasickej špatně natočenej filmovej odpad, to je zkrátka magořina, která nikdy neměla vyjít na povrch. Pro běžně smýšlejícího, sebevíc extrémněji "exploitationovsky" zaměřeného člověka to fakt není možné shlédnout celé.

Devítky (2007)

Kravička dělá méééé. Kravičká dělá méééé. Kravička dělá méééé. Pejsek dělá devět, devět, devět, devět, devět ... Popravdě nevím jestli tomuhle filmu dát odpad nebo 5*. Každopádně zajímavá ukázka lidské představivosti a režisérské zručnosti. Až si na to někdy po deváté vzpomenu, napíšu sem že Devítky hodnotim tak na 9/10. Ale jedině devátý den v září.

Muž bez stínu (2000)

Sluníčkověj předvídatelnej nesmysl obhajující nepsaný pravidlo že hodná blondýna vždycky přežije. Nápad měl větší potenciál, ale jako u většiny dobrých počinů jej pohltilo cliché. Fandil jsem Kevinovi, ale kdo má přednost je krásně ztvárněno už ve výčtu herců. A jestli je tohle horor, tak já jsem první ženská císařka Grónska a Arktidy.

Absurda (2007) odpad!

V případě tohoto počinu si vzala pointa dovolenou, koupila si limonádu a dojela na kole na Mars.