Toy Story: Příběh hraček (1995)

Toy story je jenom slabý odvar toho, co na nás v následujících letech začal Pixar vypouštět - jak po stránce technické, tak i režijní, scénáristické.... 73%

Občan Kane (1941)

2** 1/2* za nic a nudu, znuděné herce + samozřejmě nudnou réžii.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Truhla mrtvého muže je rychlejší, vtipnější, děsivější, neuspořádanější, nelogická a průměrná. Začátek na vás vrhne spoustu událostí které nejsou pořádně dějově usazeny, v průběhu filmu toto zběsilé temto zpomalí a i tak děj uhání po plátně jako splašený dostavník který se detaily proč je to či ono tak a tak moc nezdržuje. Přičtěte si k tomu bandu záporáků jaká by si neutrhla ostudu ani v tom nejmorbidnějším hororu = zkombinujte si v hlavě mutaci, sliz, mořské potvůrky a víte co na vás čeká, rozhodně nic vtipného jak tvůrci tvrdí. Jediný pádný důvod proč Piráty 2 vidět je Johnny Depp, četl jsem v jedné diskuzi, že "držel" prokletí černé perly nad vodou. Film je horší než jednička, ale J.D je lepší než v jedničce tudíž se film pořád drží nad vodou. =)

Životní zkouška (2000) odpad!

Průměrný scénář se skvělými heci v mizerném provedení (a navíc je tu SKRYTÁ REKLAMA NA CIGARETY FUJ!!!)

Block Party (2005)

Přiznávám se bez mučení - Nevím co si mám tomto filmu myslet. Máme tu černocha co buď ze sebe dělá velkého haura (což není) a předhazuje nám svoje rádoby komické výstupy ve kterých zpovídá svoje sousedy, kteří jsou v sedném nebi, že se s nimi "hlavní postava" vůbec baví (vrcholem těchto rozhovorů je reč dvou černochů ze kterých za 5 minut nevypadne jediné kloudné slovo). David Chappale je navíc u nás pro většinu lidí naprosto neznámý člověk a není to vůbec škoda, jeho přitroublý americký nenáročný humor mi rozhodně nechybí. Skvělá hudba je taková která se vám líbí - pokud hip-hop a rap není vaše krevní skupina, vyhněte se tomu filmu jako čert kříži.

Casanova (2005)

Kbyby **** byly 80% dal bych 79% ?;-)

Jackass: Film (2002) odpad!

Kdyby někdo dělal výzkum na téma co sledují, natáčejí a v čem účinkují lidé s IQ hluboko pod nulou, nelze než "nedoporučit".

2001: Vesmírná odysea (1968) odpad!

Hmm mnohými obidovavaná klasika mě začala nudit hned po 15 minutách. Film na mě celkově působí jako výsměch divákovi přímo do xichtu. Dokument o opičácích bych ještě možná přežil, toby ovšem nesměl trvat pomalu 45 minut a k příběhu neřekne ani ťuk. Režisér jako by si uvědomoval plochost a nudnost příběhu tak ho nafukuje jednak neuvěřitělně dlouhými záběry na letící loď nebo vizí videohovorů za peníze, kdo by to byl čekal že se nakonci "telefonátu" objeví cena. Když se děj přesune konečně do lodě je to ještě horší, počítač génius a kosmonauti jeho hračky. I pointu v Evoluci sem překousl rychlejc než tento... odpad!

King Kong (2005)

Film má jedinů chybu: Lumpy zařve strašně nechutným způsobem.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Co si budeme nalhávat, po scénáristické stránce to neni žádná perla. "Teď uděláme to a pak ono." Ovšem závod kluzáků, závěrečný souboj a řádná dávka tajemna mňa dostala.